نشانه های لیبل کاغذ دیواری

نشانه های روی لیبل های کاغذ دیواری ها به چه معنا هستند؟

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

برخلاف تصور همگان در همگام انتخاب و خرید کاغذ دیواری تنها نکته مهم و دارای اهمیت طرح و رنگ نمی باشد.بلکه علاوه بر توجه به اصول زیبایی می بایست به نکات دیگری توجه کرد. زیرا اکثر انتخاب های اشتباه به این علت صورت می گیرد که فقط به بهترین طرح ها و رنگ ها توجه می شود و موارد مهم و سایر استانداردهای دیگری برای انتخاب یک کاغذ دیواری با کیفیت مدنظر گرفته نمی شود. این علائم و استانداردهای کاغذ دیواری ها دربرگیرنده نکات زیادی هستند که برای هرکدام اهمیت فراوانی وجود دارند . در نتیجه در هنگام خرید و قبل از آن باید اطلاعاتی مانند میزان مقاومت در برابر نور خورشید ، جنس ، قابل شستشو بودن و……توجه نمود

نشانه های لیبل کاغذ دیواری
آیا تا به حال از خود پرسیده اید که نشانه های روی لیبل های کاغذ دیواری ها به چه معنا هستند؟ این نشانه ها می توانند اطلاعات بسیار مفیدی را به شما ارائه دهند. که ما آنها را به صورت زیر به شما معرفی می کنیم.
این سه مورد، رایج ترین  نشانه هایی هستند که معمولا در مورد تطابق در کاغذ دیواری ها دیده می شوند.
این نشانه به این معناست که طرح کاغذ دیواری نیاز به تطابق طولی در لبه های کاغذ دیواری ندارد. به زبان ساده تر نیازی نیست که کاغذ دیواری را به صورت طولی جابه جا کنند تا طرح مطابق شود. این نوع کاغذ دیواری کمترین میزان ضایعات را دارد.
این نشانه به این معناست که شما باید در لبه ها طرح ها را با هم تطابق دهید ولی نیازی به جابه جایی طولی کاغذ نیست. همچنین طول تکرار طرح هم با یک عدد (مثلا 64 سانتی متر) مشخص می شود.
این نشانه به این معناست که برای تطابق کامل، نیاز به جابه جایی طولی در لبه های کاغذدیواری هست. میزان جا به جایی معمولا با یک عدد ( 64/32 سانتی متر) نشان داده می شود ( که 64 طول تکرار و 32 طول جابه جایی می باشد).  به بیان ساده تر، طرح در خطوط موازی دیده نمی شود و یه صورت خطوط مورب دیده می شود.

به طور خلاصه، این نشانه ها بیانگر میزان مقاومت رنگ کاغذ دیواری در برابر نور هستند.


دانستن قابلیت شستشو، با توجه به اینکه کاغذ دی کدام اتاق منزل قرار است نصب شود، اطلاعات بسیار قابل توجهی را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

نظرات کاربران

Comments
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “نشانه های روی لیبل های کاغذ دیواری ها به چه معنا هستند؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره
021-26114326

نیاز به مشاوره دارید؟

شماره تلفن خود را وارد کنید. مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.