10 ترند دکوراسیون داخلی برتر در سال 2019

۰۵ آبان ۱۳۹۷
تاریخ ایجاد:
۰۵ آبان ۱۳۹۷
با توجه به پیشرفت های به دست آمده از تکنولوژی، همه انسانها در سراسر دنیا با استفاده از یک کلیک می توانند بدون مسافرت کردن، از شکل های زندگی در سراسر دنیا آگاه شوند. بسیاری از طراحی های جدید از فرهنگ های آسیایی و آفریقایی دور سرچشمه گرفته اند و در حال حاضر استفاده از این طرح ها در حال افزایش است.
در زیر به 10 ترند دکوراسیون داخلی برتر در سال 2019 اشاره شده است ؛


1. تن رنگ های طبیعی :
 

 سلیقه ها در حال تغییر به سمت رنگ های طبیعی مثل قهوه ای، بژ، خاکستری، آبی های پر رنگ و سبز های گرم است. 

 
2. طراحی های ژاپُندی (ترکیب طراحی ژاپنی و اسکاندیناوی):
 

استفاده از وسایل مدرن در ساختمان هایی با ظاهر روستایی) و ترکیب آن با استایل های طراحی ژاپنی
 
 
3. طرح های قومی قبیله ای:
 

با توجه به پیشرفت های به دست آمده از تکنولوژی، همه انسانها در سراسر دنیا با استفاده از یک کلیک می توانند بدون مسافرت کردن، از شکل های زندگی در سراسر دنیا آگاه شوند. بسیاری از طراحی های جدید از فرهنگ های آسیایی و افریقایی دور سرچشمه گرفته اند و در حال حاضر استفاده از این طرح ها در حال افزایش است.

 
4. کاغذ دیواری هایی با رنگ های واضح و روشن:
 

این نوع کاغذ دیواری ها در سال 2019 بسیار بیشتر به نمایش گذاشته خواهند شد. مثلا استفاده از گل ها، پرندگان، ابر و ... با وضوح رنگی و تعدد رنگ در پرینت.
 
 
5. رنگ های ژلاتو (رنگ هایی که بستنی را در ذهن تداعی می کنند):
 

این رنگ ها در سال 2019 بسیار مورد استفاده در طراحی ها قرار خواهند گرفت. از این رنگ ها می توانید روی یک یا چند دیوار، و روی وسایل مانند گلدان، صندلی های ناهارخوری یا رومیزی استفاده کنید.

 
6. طرح های هندسی:
 

در سال 2017 نیز طرح های هندسی بر روی کوسن ها و فرشها به نمایش گذاشته می شد. اما در 2019، این مسئله در مورد کاشی ها و کاغذ دیواری ها بروز می کند. دکوراسیون از حالت تمرکز بر روی دیوارها و وسایل خارج شده  و در حال حاضرکف و سقف نیز در طراحی ها مورد توجه بسیار هستند.
 
7. فرش به عنوان پوشش دیوار
 
 
8. طراحی سقف:
 

سقف معمولا به عنوان دیوار پنجم خوانده می شود و معمولا از آن چشم پوشی می شود. به زودی سقف های طرحدار مورد توجه قرار خواهند گرفت تا به راحتی فضا را خاص و متفاوت کنند.
 
 
9. آمبره:
 

آمبره در تزئینات داخلی یک موضوع جدید است بر این اساس که یک رنگ از تناژ تیره به روشن و سپس به رنگی دیگر تغییر میکند.
 
 
10. گیاهان سبز:
 

استفاده از گیاهان سبز زنده روشی ارزان در تزئینات داخلی است که بیش از پیش در سال 2019 مورد توجه قرار خواهد گرفت.
 
ثبت دیدگاه شما
لطفا برای درج دیدگاه خود فرم زیر را تکمیل نمایید.
کد امنیتی نمایش داده شده در تصویر بالا را وارد فرمایید.
سایر دانستنیهای دکوراسیون مرتبط در این شاخه
دکوراسیون و احساسات افراد
۱۷ آذر ۱۳۹۷

دکوراسیون و احساسات افراد

اگر چه رابطه بین دکوراسیون و احساسات توجه زیادی را در دهه اخیر جلب کرده، این نوع از روانشناسی محیطی از هزاران سال پیش وجود داشته است مثل "واستو شاسترا" ی هندی ها، "فنگ شویی" چینی ها و غیره . به دلیل رشد علوم اعصاب، دانشمندان تحقیقات فراوانی در این مورد انجام داده و به نتایج خارق العاده ای دست یافته اند. آنها توانایی تزئینات داخلی را در بیدار کردن پاسخ های عاطفی مثبت و منفی در افراد نشان داده اند. این یافته ها درب را به سوی طراحی فضاهای باز می کنند که به صورت آگاهانه المان های دکوراسیون را با هدف بوجود آوردن خلاقیت، آرامش و شادی دستکاری می کنند. رنگ بسیاری از اشیا و المان های داخل منزل می توانند تاثیر خاص خود را در مزاج ......
ادامه »
استفاده از کاغذ دیواری های راه راه در دکوراسیون
۲۷ آذر ۱۳۹۷

استفاده از کاغذ دیواری های راه راه در دکوراسیون

درست مثل زمان انتخاب لباس، وقتی می خواهید کاغذ دیواری راه راه انتخاب کنید، باید بسیار مراقب باشید. در صورتیکه از کاغذ دیواری راه راه درست استفاده شود، می تواند طوری طراحی داخلی منزل شما را شگفت انگیز کند که باعث شود فک مهمان هایتان به زمین بیفتد!! اما در صورتیکه اشتباه استفاده شود، نتیجه، یک فاجعه خواد بود. هنر ظریفی در استفاده از کاغذهای راه راه وجود دارد و هر گونه رنگ براق یا خط پر رنگ می تواند روح تازگی به منزل بدمد و یا برعکس ظاهری غیر قابل تحمل ایجاد کند.  در اینجا به شما چند نکته ظریف در مورد کاغذهای راه راه ارائه می دهیم تا از هرگونه نتیجه اسف بار جلوگیری کنید و از آن درست استفاده کنید. عمودی و ......
ادامه »