کاغذ دیواری، پارکت لمینت، کفپوش PVC

اخبار

رنگ مورد علاقه تمام مردم دنیا که بیشترین رای را از آن خود کرد.

رنگ مورد علاقه تمام مردم دنیا که بیشترین رای را از آن خود کرد.
۲۳ بهمن ۱۳۹۶

با رنگی که در میان تمامی رنگ های شناخته شده بیشترین طرفدار و رای را به خود اختصاص داد آشنا شوید: سبز مارس یا marss green  در واقع کسی نمی داند که سبز است یا آبی ولی با این حال ،بعد از نظر سنجی 6 ماهه در اقصا نقاط جهان ،این رنگ انتخاب گردید و نا م آن سبز مارس اقتباس شده از آنی مارس یکی از کارکنان یونسکو اهل داندی اسکاتلند می باشد. 6 ماه پیش یک نظر سنجی  میان میلیونها نفر از یکصد کشور دنیا برگزار شد تا رنگ مورد علاقه شان را انتخاب کنند.در روز انتخاب شدن این رنگ 1 میلیون قطعه از کاغذ هایی با همین رنگدر آسمان شهر پخش شد. دلیل اصلی اکثر کاربران در جهان برای انتخاب این رنگ به گفته خودشان این بود که با  وجود تمام فضا های اطراف محل کار و زندگی ،این رنگ باعث آرامش و یاداور طبیعت و برقراری ارتباط  دو باره با آن است بعد از مشخص شدن رنگ مورد علاقه مردم جهان وسایل و لباسهایی به منظور حمایت از آن تولید و به فروش رسید.برند تیمبرلند نیز برای ... ادامه »

تیمبرلند ستاره درخشان میدکس 96

تیمبرلند ستاره درخشان میدکس 96
۰۱ بهمن ۱۳۹۶

یکی از دوستان قدیمی رو به نمایشگاه میدکس دعوت کردم تا یه سری به ما بزنه و آلبوم های کاغذ دیواری و پارکت لمینیت ما رو ببینه از من آدرس پرسید و من هم خیلی کوتاه بهش گفتم نمایشگاه بین المللی سالن میلاد ،غرفه تیمبرلند از من پرسید غرفه تیمبرلند رو کجای سالن پیدا کنم و با غرور بهش گفتم از هرغرفه ای تو میلاد بپرسی تیمبرلند کجاس نشونت میده .غرفه ی تیمبرلند ستاره ای در میان 100 ها شرکت در میدکس بود که همه را شگفت زده کرده بود. که این ماحصل هفته ها تلاش سخت و همکاری تیمی تمام واخدهای تیمبرلند و دست آورد تیم حرفه ای مدیریت مجموعه بود 2 روز قبل از نمایشگاه قوانین و مقررات تازه ای توسط نمایشگاه تصویب شد که باعث شد تمام غرفه را از اول باز سازی کنیم و استرس بسیار بالایی به ما تحمیل شد ولی با همکاری تمام واحد های تیمبرلند تونستیم درست 30 دقیقه قبل از شروع نمایشگاه کارها رو به اتمام برسونیم. با تمام این وجود اقرار تمامی همکاران و غرفه های دیگر بر ... ادامه »

همایش بزرگ تیمبرلند در استان تهران

همایش بزرگ تیمبرلند در استان تهران
۰۱ دی ۱۳۹۶

این همایش که با محوریت ایجاد ارتباط دوستانه میان همکاران و دوستان عزیز صنف تزیینات داخلی در هتل اوین تهران به صرف نهار برگزار شد باعث ایجاد یک فضای گرم وصمیمی و بسیار قابل اعتماد تر از همیشه میان همکاران تیمبرلندی و دوستان وهمکاران عزیز شهر تهران گردید.که با حضور افتخاری رییس اتحادیه صنف تزیینات داخلی:جناب آقای مهندس میلانی وبازرس اتحادیه صنف تزیینات داخلی:جناب آقای مهندس راکد طوسی بسیار پر رونق گردید.این همایش با حضو سخنرانی جناب آقای مهندس بابک بابا جانی خالق برند تیمبرلند،ایمان پاکزادیان مقدم مدیر فروش برند تیمبرلند و جناب آقای مهندس میلانی رییس اتحادیه صنف تزیینات داخلی برگزار شد که با استقبال بی نظیر حضار مواجه گردید که در ذیل به برخی از قسمت های سخنرانی به صورت مختصر اشاره میکنیم:   مهندس بابک باباجانی : هدف ما ایجاد یک سیستم خدمت رسانی بهینه چه در عرصه تکنولوژیک و مدرن و چه در عصه ها و چه در بخشهای سنتی ... ادامه »

حمایت تیمبرلند از ورزش پاراگلایدر

  ۱   ۲   ۳