اخبار

این روزها صنف تزئینات در قشم چگونه روزگار می گذراند؟ (مصاحبه)
۲۳ آبان ۱۳۹۷

این روزها صنف تزئینات در قشم چگونه روزگار می گذراند؟ (مصاحبه)

--* امروز در خدمت یکی از فروشندگان صنف تزئینات در قشم هستیم ؛ سلام، از بازار صنف تزئینات در قشم بفرمایید . -* سلام، ممنون از فرصتی که در اختیار بنده قرار دادید؛ حقیقتا بازار در حال حاضر خوابیده است و اجناس خارجی وارد بازار نمی شوند . --* پس شرایط رکود در حال حاضر در کار شما در این صنف تاثیر قابل ملاحظه ای گذاشته است ؟ -* بله خیلی زیاد تاثیر داشته است . قدرت خرید مردم هم خیلی پایین آمده است . و به همین جهت تعداد زیادی از واحدها در پاساژها در حال حاضر خالی هستند . --* پیش بینی شما از شرایط در آینده به چه صورت است ؟  -* ما امیدوار هستیم که شرایط در آینده بهتر از شرایط فعلی باشد و شاهد تغییرات مثبتی در بازار باشیم . --* اگر پیشنهاد یا انتقادی نسبت به شرایط موجود برای شرکت های وارد کننده کالا دارید بفرمایید. -* پیشنهاد خاصی نمیتوان داشت تنها خواسته ای که در حال حاضر همه ما در این صنف داریم این است که شرکت های وارد کننده نیز پشتیبان ما باشند ... ادامه مطلب »
شهر ری از اوضاع بازار می نالد! ( مصاحبه )
۳۰ مهر ۱۳۹۷

شهر ری از اوضاع بازار می نالد! ( مصاحبه )

بازار از زبان یکی از فروشندگان صنف تزئینات در شهر ری : ​--* سلام روزبخیر -* سلام روز شما هم بخیر. --* از بازار صنف تزئینات چه خبر؟ -* خوشبختانه وضعیت بازار از لحاظ موجودی کالاها کمی بهتر شده است ولی وضعیت قیمت ها تغییر چندانی نکرده است البته یکسری از شرکت ها قیمت هایشان را پایین آوردند البته شرکت هایی که قیمت هایشان را خیلی بالا برده بودند؛ با این اوصاف فروش کاهش داشته است . کالا تا حدودی در بازار موجود است ولی در حدی که ما فروشندگان انتظار داریم مشتری وجود ندارد.  --*از نظر شما موضع مشتری ها به چه صورت است ؟  -* با توجه به اینکه ما یک مغازه 50 متری در یک خیابان اصلی در منطقه شهرری هستیم و با توجه به هزینه های بالایی که داریم توقع داریم حداقل هزینه ها تامین شود ولی در کل راضی نیستیم . در حال حاضر روزهایی وجود دارد که ما تمام طول روز را در مغازه می گذرانیم بدون اینکه حتی فروش داشته باشیم . --* فکر می کنید علت آن کمبود مشتری است یا ... ادامه مطلب »
گرانترین خانه دنیا
۲۶ مهر ۱۳۹۷

گرانترین خانه دنیا

از 2013 به بعد گران ترین خانه دنیا آنتیلیا است که یک خانه مدرن است واقع در یکی از محله های بمبیی در هند است این خانه اقامتگاه موکش آمبایی 5 امین ثروتمندترین مرد روی زمین است. گفته می شود این کاخ 27 طبقه ای 1 میلیارد دلار هزینه داشته است. حیرت آور است! معماری این بنا از فلسفه "واستو شاسترا" تبعیت می کند. سبکی که عمارت را تبدیل دروازه انرژی مثبت می کند آنتیلیا همه چیرزهایی را که یک فرد می تواند در خانه بخواهدریال دارد سالن رقص،یک باغ 4 طبقه، طبقه سلامت، با جکوزی و یک پارکینگ 6 طبقه . ادامه مطلب »
استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی امکان پذیر شد
۲۵ مهر ۱۳۹۷

استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی امکان پذیر شد

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، در راستای تکمیل خدمات سامانه صدور یکپارچه الکترونیک دسته چک (صیاد) و با هدف ایجاد شفافیت در فضای کسب و کار از طریق ارائه خدمت استعلام مربوط به سوابق چک برگشتی مشتریان، سامانه استعلام پیامکی صیاد به عنوان خدمت ارزش افزوده قابل بهره‌برداری است.  بر این اساس هموطنان عزیز می توانند با ارسال شناسه استعلام 16 رقمی مندرج در چک های صیادی به سامانه استعلام پیامکی این بانک با سرشماره 701701  و در قالب زیر از وضعیت اعتباری صادرکننده چک از نظر تعداد و مبلغ چک های برگشتی ثبت شده نزد بانک مرکزی مطلع شوند.       قالب ارسال پیامک استعلام:     1*1* شناسه استعلام 16 رقمی    بر این اساس و در پیامک پاسخ، اطلاع رسانی به صورت رتبه بندی شده بر اساس یکی از رنگ های زیر اعلام می شود: وضعیت سفید: صادرکننده چک فاقد هرگونه سابقه چک برگشتی بوده یا درصورت وجود سابقه، تمامی موارد رفع سوء اثر شده ... ادامه مطلب »
آلبوم رامی شارژ مجدد شد!
۲۴ مهر ۱۳۹۷

آلبوم رامی شارژ مجدد شد!

رامی آلبومی که خیلی ها منتظر شارژ مجدد آن بودند شارژ شد! در زیر صحبت های خالق برند تیمبرلند در زمینه شارژ مجدد آلبوم را می خوانیم. --* سلام خدمت جناب آقای باباجانی . لطفا در مورد آلبوم رامی توضیحات بیشتری می فرمایید. -* سلام ، بله ، آلبوم رامی شارژ مجدد شد حقیقت این است که ما منتظر بحث های بازرگانی بودیم و مشکلاتی که در ثبت سفارشات بوجود آمده بود و فکر میکنم خیلی از شرکتهای دیگر هم با چنین مشکلاتی درگیر هستند ولی بخاطر تقاضای همکاران، ما منتظر این شرایط نشدیم و یکسری از آلبوم ها را بصورت دلار آزاد و شرایط خاصی که بتوانیم کالاها را ترخیص نماییم که این شامل هزینه های خاص هم بود ما اینکار را انجام دادیم . در واقع این پارت بار ما با شرایط ویژه ای شارژ شده است . --* البته ما یک برنامه اختصاصی در رابطه با مسائل بازرگانی خواهیم داشت فقط اگر شما بتوانید بصورت کلی اشاره ای کنید تا جزئیات بیشتر در آن برنامه خدمت دوستان ارائه شود. لطفا ... ادامه مطلب »
همدان به خواب خواهد رفت !
۲۳ مهر ۱۳۹۷

همدان به خواب خواهد رفت !

در ذیل مصاحبه ای که با نماینده استان همدان انجام شده است را می خوانیم ؛ بازار همدان در ماه های آینده به خواب زمستانی خواهد رفت . --*سلام  -*سلام  --*ممنون از اینکه با وجود سرماخوردگی به ما وقت دادید؛ می خواستیم بدانیم که شرایط اقتصادی مردم دراستان همدان در شرایط کنونی به چه صورت است ؟ -* تا قبل از روزهای ابتدایی مهرماه اوضاع اقتصادی همدان و گردش مالی نسبتاً خوب بود. از روزهای ابتدایی مهرماه بازار روند رکودی پیدا کرد و با توجه به سرد شدن هوا و فرهنگ مردم استان همدان که در فصل سرما به سمت کمتر کار کردن میروند کمی رکود خواهیم داشت. --* زمانیکه رکود بوجود می آید و عوامل جغرافیایی نیز در رکود تاثیرگذاراست بنگاهداران اقتصادی به این فکر می افتند که با ایجاد انگیزه برای عاملیت های فروششان آنها را ترغیب کنند تا بتوانند مشتری بیشتری را جذب کنند آیا شما هم برنامه خاصی برای استان همدان دارید یا خیر؟ -* ما هر سال در فصل های رکود بازار ... ادامه مطلب »
اولین برد پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا
۱۱ مهر ۱۳۹۷

اولین برد پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا

سرخپوشان ایران موفق شدند برای اولین بار در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا طعم پیروزی را بچشند . پیش از پرسپولیس فقط تیم های سپاهان و ذوب آهن توانسته بودند در نیمه نهایی لیگ قهرمانان را کسب کنند و تیم استقلال هم در این مرحله یک تساوی و یک شکست به دست آورده بود . سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از برد پرسپولیس مقابل السد اعلام کرد : با گل علیپور برد مهمی در مقابل السد قطر برای پرسپولیس رقم خورد. تیم فروش تیمبرلند در دیدار برگشت پرسپولیس و السد در ورزشگاه آزادی و در تاریخ یکم آبانماه از نمایندگان سرخپوش ایران حمایت خواهند کرد. ویدئو برد پرسپولیس مقابل السد در دیدار رفت در اینستاگرام شرکت لینوم فلکس می باشد . ادامه مطلب »
دوربین مخفی
۱۱ مهر ۱۳۹۷

دوربین مخفی

ساعت حوالی 2 بعد ظهر یک روز پرتنش و پرکار دپارتمان تبلیغات در اتاق فکر خود در روز قبل به ایده جذابی رسیده بود راه اندازی سرویس دوربین مخفی، ایده ای که برند های بزرگ دنیا برای مطرح کردن هنجارهای اجتماعی و معضلات جامعه از آن برای برند سازی خود استفاده میکنند . پاکزادیان و علی اکبر متفق القول به این نتیجه رسیدند که برای ایجاد دوربین مخفی به علت محدودیت های بسیار، می بایست با امکاناتی که در اختیار دارند یک سوژه اجتماعی را مورد تحلیل قرار دهند ساعت داشت از 3 هم عبور می کرد جرقه ای باعث یک ایده برای اولین دوربین مخفی تیمبرلند در صنف تزیینات شد. پاکزادیان معتقد است که تمام اولین ها را برای اولین بار است که در صنف تزیینات در برند تیمبرلند مشاهده می کنیم او میگوید عزم آن دارد  rebranding را برای این برند طی مدت 4 ماه در بستر video marketing ایجاد نماید.  به شما توصیه میکنم برای مشاهده اولین دوربین مخفی صنف تزیینات که این هم به همت تیمبرلند ... ادامه مطلب »
پارکت اینفینیتی بزودی ارایه می گردد
۱۰ مهر ۱۳۹۷

پارکت اینفینیتی بزودی ارایه می گردد

طبق اعلام دپارتمان بازاریابی و فروش پارکت لمینیت اینفینیتی تیمبرلند بزودی برای توزیع برای همکاران و عاملیت های پخش لینوم فلکس قابلیت ارائه خواهد بود . این پارکت که در 8 رنگ و در ابعاد 1204*193 با ضخامت 8 میلی متر در بسته بندی 2.04 که در هر بسته 10  تایل موجود می باشد در بازار ارائه می گردد . طبق اعلام مدیریت محترم اجرایی لینوم فلکس بهمن باباجانی همکارانی که تمایل به دریافت این محصول را دارند میتوانند جهت دریافت سمپل دستی کالا با کارشناسان فروش استان ها تماس حاصل فرمایند . سرکار خانم تیموری : 09120137281 - جناب آقای دادمهر : 09120307441 - جناب آقای پدرام جوزی : 09120137122  ادامه مطلب »