لینوم فلکس

اخبار

1397/06/31

حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز

امروز جمعه 31 شهریور ماه اهواز روز غمگینی را به خود دید . کودکان و زنان این سرزمین شاهد حمله تروریستی ای بودند که مصادف با سالروز آغاز جنگ ایران و عراق است . درست در چنین روزی با شعار حمایت از مردم عرب به خوزستان گروه تروریستی داعش، حمله ای ناجوانمردانه در حین رژه نظامیان که مردم بی گناه نیز در آن برای تماشا حضور داشتند، انجام شد .
آمار کشته شدگان در این حمله به 25 نفر رسیده است که اسم یک کودک 4 ساله هم در بین کشته شدگان به چشم میخورد . جامعه جهانی و کلیه دولتمردان در سراسر جهان این حمله تروریستی را محکوم کرده اند. نظر کارشناسان سیاست های ایران  بر این است که ایران بیشترین آسیب را از حرکت‌های تروریستی طی سال های اخیر متحمل شده و سیاست دوگانه امریکا و کشورهای عرب در برخورد با ترور امری است که می‌تواند بیش از پیش مورد توجه دولت قرار بگیرد.
این حمله تروریستی در اهواز، یکبار دیگر نشان داد، مردم ایران با این قبیل اقدامات شرم آور وحدت خود را از دست نمی دهند ؛ نیروهای مسلح نیز در این حادثه سپر مردم شدند و با جانشان از میهن و مردمان پاک خطه خوزستان حفاظت کردند .
مدیران ارشد تیمبرلند این حمله تروریستی را محکوم و طی یک اقدام هماهنگ پروفایل پیکچر خود را در نرم افزار اجتماعی تلگرام به پروفایل "اهواز تسلیت" تغییر دادند.