لینوم فلکس

اخبار

جهان به ترامپ خندید!

جهان به ترامپ خندید!
04 مهر 1397

طبق نظر حسن روحانی آمریکا یی ها از مجمع عمومی هیچ دستاوردی نداشتند و حتی وقتی آقای ترامپ سخنرانی می کرد، وقتی اول سخنرانی اش خیلی از دولت دو ساله اش تعریف کرد، همه سالن خندیدند و همه رسانه ها گفتند سران جهان به آقای ترامپ خندیدند و رسانه های آمریکایی این را تحقیر دولت و ملت آمریکا تلقی کردند. رئیس جمهور خاطرنشان کرد: توانستیم مواضع خودمان را به صراحت تبیین کنیم که این مواضع، مواضع رهبری نظام، ملت ایران و مواضع کل نظام است. در این داستان در چارچوب مقررات بین المللی و قانون عمل کردیم و آنها قانون را زیرپا گذاشتند. جالب است کسی سران کشورها را در شورای امنیت دعوت می کند که خودش مصوبه شورای امنیت را زیر پا گذاشته است. حسن روحانی گفت مساله دیگری که از یکی دو هفته مانده به برگزاری مجمع عمومی مطرح بود، اجلاس ویژه ای بود که آمریکا می خواست در شورای امنیت تشکیل دهد. ابتدا گفت اجلاس درباره ایران است و بعد گفتند درباره موضوع دیگری ... ادامه »

پیش بینی هفته - حضور روحانی در مجمع سازمان ملل متحد

حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز

حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز
31 شهریور 1397

امروز جمعه 31 شهریور ماه اهواز روز غمگینی را به خود دید . کودکان و زنان این سرزمین شاهد حمله تروریستی ای بودند که مصادف با سالروز آغاز جنگ ایران و عراق است . درست در چنین روزی با شعار حمایت از مردم عرب به خوزستان گروه تروریستی داعش، حمله ای ناجوانمردانه در حین رژه نظامیان که مردم بی گناه نیز در آن برای تماشا حضور داشتند، انجام شد . آمار کشته شدگان در این حمله به 25 نفر رسیده است که اسم یک کودک 4 ساله هم در بین کشته شدگان به چشم میخورد . جامعه جهانی و کلیه دولتمردان در سراسر جهان این حمله تروریستی را محکوم کرده اند. نظر کارشناسان سیاست های ایران  بر این است که ایران بیشترین آسیب را از حرکت‌های تروریستی طی سال های اخیر متحمل شده و سیاست دوگانه امریکا و کشورهای عرب در برخورد با ترور امری است که می‌تواند بیش از پیش مورد توجه دولت قرار بگیرد. این حمله تروریستی در اهواز، یکبار دیگر نشان داد، مردم ایران با این قبیل اقدامات شرم ... ادامه »

رنگ مورد علاقه تمام مردم دنیا که بیشترین رای را از آن خود کرد.

رنگ مورد علاقه تمام مردم دنیا که بیشترین رای را از آن خود کرد.
24 بهمن 1396

با رنگی که در میان تمامی رنگ های شناخته شده بیشترین طرفدار و رای را به خود اختصاص داد آشنا شوید: سبز مارس یا marss green  در واقع کسی نمی داند که سبز است یا آبی ولی با این حال ،بعد از نظر سنجی 6 ماهه در اقصا نقاط جهان ،این رنگ انتخاب گردید و نا م آن سبز مارس اقتباس شده از آنی مارس یکی از کارکنان یونسکو اهل داندی اسکاتلند می باشد. 6 ماه پیش یک نظر سنجی  میان میلیونها نفر از یکصد کشور دنیا برگزار شد تا رنگ مورد علاقه شان را انتخاب کنند.در روز انتخاب شدن این رنگ 1 میلیون قطعه از کاغذ هایی با همین رنگدر آسمان شهر پخش شد. دلیل اصلی اکثر کاربران در جهان برای انتخاب این رنگ به گفته خودشان این بود که با  وجود تمام فضا های اطراف محل کار و زندگی ،این رنگ باعث آرامش و یاداور طبیعت و برقراری ارتباط  دو باره با آن است بعد از مشخص شدن رنگ مورد علاقه مردم جهان وسایل و لباسهایی به منظور حمایت از آن تولید و به فروش رسید.برند تیمبرلند نیز برای ... ادامه »

تیمبرلند ستاره درخشان میدکس 96

تیمبرلند ستاره درخشان میدکس 96
02 بهمن 1396

یکی از دوستان قدیمی رو به نمایشگاه میدکس دعوت کردم تا یه سری به ما بزنه و آلبوم های کاغذ دیواری و پارکت لمینیت ما رو ببینه از من آدرس پرسید و من هم خیلی کوتاه بهش گفتم نمایشگاه بین المللی سالن میلاد ،غرفه تیمبرلند از من پرسید غرفه تیمبرلند رو کجای سالن پیدا کنم و با غرور بهش گفتم از هرغرفه ای تو میلاد بپرسی تیمبرلند کجاس نشونت میده .غرفه ی تیمبرلند ستاره ای در میان 100 ها شرکت در میدکس بود که همه را شگفت زده کرده بود. که این ماحصل هفته ها تلاش سخت و همکاری تیمی تمام واخدهای تیمبرلند و دست آورد تیم حرفه ای مدیریت مجموعه بود 2 روز قبل از نمایشگاه قوانین و مقررات تازه ای توسط نمایشگاه تصویب شد که باعث شد تمام غرفه را از اول باز سازی کنیم و استرس بسیار بالایی به ما تحمیل شد ولی با همکاری تمام واحد های تیمبرلند تونستیم درست 30 دقیقه قبل از شروع نمایشگاه کارها رو به اتمام برسونیم. با تمام این وجود اقرار تمامی همکاران و غرفه های دیگر بر ... ادامه »

همایش بزرگ تیمبرلند در استان تهران

همایش بزرگ تیمبرلند در استان تهران
02 دی 1396

این همایش که با محوریت ایجاد ارتباط دوستانه میان همکاران و دوستان عزیز صنف تزیینات داخلی در هتل اوین تهران به صرف نهار برگزار شد باعث ایجاد یک فضای گرم وصمیمی و بسیار قابل اعتماد تر از همیشه میان همکاران تیمبرلندی و دوستان وهمکاران عزیز شهر تهران گردید.که با حضور افتخاری رییس اتحادیه صنف تزیینات داخلی:جناب آقای مهندس میلانی وبازرس اتحادیه صنف تزیینات داخلی:جناب آقای مهندس راکد طوسی بسیار پر رونق گردید.این همایش با حضو سخنرانی جناب آقای مهندس بابک بابا جانی خالق برند تیمبرلند،ایمان پاکزادیان مقدم مدیر فروش برند تیمبرلند و جناب آقای مهندس میلانی رییس اتحادیه صنف تزیینات داخلی برگزار شد که با استقبال بی نظیر حضار مواجه گردید که در ذیل به برخی از قسمت های سخنرانی به صورت مختصر اشاره میکنیم:   مهندس بابک باباجانی : هدف ما ایجاد یک سیستم خدمت رسانی بهینه چه در عرصه تکنولوژیک و مدرن و چه در عصه ها و چه در بخشهای سنتی ... ادامه »

حمایت تیمبرلند از ورزش پاراگلایدر

  ۱   ۲   ۳   ۴   ۵