اخبار

جهان به ترامپ خندید!
۰۴ مهر ۱۳۹۷

جهان به ترامپ خندید!

طبق نظر حسن روحانی آمریکا یی ها از مجمع عمومی هیچ دستاوردی نداشتند و حتی وقتی آقای ترامپ سخنرانی می کرد، وقتی اول سخنرانی اش خیلی از دولت دو ساله اش تعریف کرد، همه سالن خندیدند و همه رسانه ها گفتند سران جهان به آقای ترامپ خندیدند و رسانه های آمریکایی این را تحقیر دولت و ملت آمریکا تلقی کردند. رئیس جمهور خاطرنشان کرد: توانستیم مواضع خودمان را به صراحت تبیین کنیم که این مواضع، مواضع رهبری نظام، ملت ایران و مواضع کل نظام است. در این داستان در چارچوب مقررات بین المللی و قانون عمل کردیم و آنها قانون را زیرپا گذاشتند. جالب است کسی سران کشورها را در شورای امنیت دعوت می کند که خودش مصوبه شورای امنیت را زیر پا گذاشته است. حسن روحانی گفت مساله دیگری که از یکی دو هفته مانده به برگزاری مجمع عمومی مطرح بود، اجلاس ویژه ای بود که آمریکا می خواست در شورای امنیت تشکیل دهد. ابتدا گفت اجلاس درباره ایران است و بعد گفتند درباره موضوع دیگری ... ادامه »
پیش بینی هفته - حضور روحانی در مجمع سازمان ملل متحد
۰۳ مهر ۱۳۹۷

پیش بینی هفته - حضور روحانی در مجمع سازمان ملل متحد

حسن روحانی رئیس جمهوری ایران برای ششمین بار برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل در تاریخ چهارم مهرم ماه عازم نیویورک می شود . سفر چهار روزه آقای روحانی  به نیویورک در چنین شرایطی انجام می شود که تعدادی از همتایان ایشان برای دیدار و رایزنی حضور خواهد داشت. دونالد ترامپ ، رئیس جمهوری ایالت متحده آمریکا نیز حضور خواهد داشت. پیش بینی می شود ریاست جمهوری آمریکا با پیش شرط هایی با موضوع صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران و مسدود شدن دسترسی ایران به تسلیحات هسته ای حضور پیدا خواهد کرد. در صورتیکه ریاست جمهوری آمریکا و ایران ملاقات هایی غیر رسمی در حین برگزاری جلسات سازمان ملل متحد با هم داشته باشند احتمال میرود بعد از روز چهارشنبه این مذاکرات منجر به افت قیمت دلار که طی روزهای اخیر شاهد رشد بی رویه آن بوده ایم شود. اینگونه به نظر میرسد که که جلسه علنی در خصوص مذاکرات مابین دو رئیس جمهور در سازمان ملل ... ادامه »
۳۱ شهریور ۱۳۹۷

حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز

امروز جمعه 31 شهریور ماه اهواز روز غمگینی را به خود دید . کودکان و زنان این سرزمین شاهد حمله تروریستی ای بودند که مصادف با سالروز آغاز جنگ ایران و عراق است . درست در چنین روزی با شعار حمایت از مردم عرب به خوزستان گروه تروریستی داعش، حمله ای ناجوانمردانه در حین رژه نظامیان که مردم بی گناه نیز در آن برای تماشا حضور داشتند، انجام شد . آمار کشته شدگان در این حمله به 25 نفر رسیده است که اسم یک کودک 4 ساله هم در بین کشته شدگان به چشم میخورد . جامعه جهانی و کلیه دولتمردان در سراسر جهان این حمله تروریستی را محکوم کرده اند. نظر کارشناسان سیاست های ایران  بر این است که ایران بیشترین آسیب را از حرکت‌های تروریستی طی سال های اخیر متحمل شده و سیاست دوگانه امریکا و کشورهای عرب در برخورد با ترور امری است که می‌تواند بیش از پیش مورد توجه دولت قرار بگیرد. این حمله تروریستی در اهواز، یکبار دیگر نشان داد، مردم ایران با این قبیل اقدامات شرم ... ادامه »
نمایشگاه Surface Design 2018 دوبی
۰۶ اسفند ۱۳۹۶

نمایشگاه Surface Design 2018 دوبی

نمایشگاه surface design 2018  در سال 2018 در شهر دوبی قلب امارات متحده عربی در تاریخ 6 الی 9 فروردین ماه 1397   به مدت 4 روز برگزار میگردد . این نمایشگاه از زمان شروع و استارت فعالیت آن به صورت عجیبی رشد داشته است و به صورت معمول پذیرای برندهای بسیار بزرگ مانند  HP،BASF،Colortek،PARADOR،Paintore  وتمامی شرکت هایی است که در پیشرفت کلیدی در صنعت و تکنولوژی های طراحی سطح را رقم زده ان و سطوح داخلی و خارجی را بیش از پیش جذاب و دیدنی کرده اند. محصولات این نمایشگاه در حیطه  پنل های آکوستیک،طراحی شیشه،کفپوش های صنعتی،کفپوش های ورزشی،چاپ کاغذ دیواری،تایل های وینیل،مدل های 3 بعدی ،سطوح جامد و سخت،روکش های چوبی،فرش و محصولات تعمیر و نگهداری کف و تمامی محصولاتی که ممکن است سطوح برای دکور شدن نیاز داشته باشد میباشد. ادامه »
آرشیو عکس میدکس96
۲۸ بهمن ۱۳۹۶

آرشیو عکس میدکس96

تیمبرلند ستاره درخشان میدکس 96 4 روز در میدکس در خدمت شما دوستان و همکاران عزیز و گرامی بودیم خوشحالیم که تونستیم با هم خاطرات خوشی را بسازیم ،پر از شادی،پر از همکاریهای مفید،پر از دوستی و از همه شما دوستان همکاران عزیز تشکر میکنیم که مار و در میدکس 96 همراهی کردید و دوباره تونستیم بهترین باشیم و بهترین اتفاقات رو رقم بزنیم . تیمبرلندی همیشه رفاقتمان پابرجاست! ادامه »
رنگ مورد علاقه تمام مردم دنیا که بیشترین رای را از آن خود کرد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶

رنگ مورد علاقه تمام مردم دنیا که بیشترین رای را از آن خود کرد.

با رنگی که در میان تمامی رنگ های شناخته شده بیشترین طرفدار و رای را به خود اختصاص داد آشنا شوید: سبز مارس یا marss green  در واقع کسی نمی داند که سبز است یا آبی ولی با این حال ،بعد از نظر سنجی 6 ماهه در اقصا نقاط جهان ،این رنگ انتخاب گردید و نا م آن سبز مارس اقتباس شده از آنی مارس یکی از کارکنان یونسکو اهل داندی اسکاتلند می باشد. 6 ماه پیش یک نظر سنجی  میان میلیونها نفر از یکصد کشور دنیا برگزار شد تا رنگ مورد علاقه شان را انتخاب کنند.در روز انتخاب شدن این رنگ 1 میلیون قطعه از کاغذ هایی با همین رنگدر آسمان شهر پخش شد. دلیل اصلی اکثر کاربران در جهان برای انتخاب این رنگ به گفته خودشان این بود که با  وجود تمام فضا های اطراف محل کار و زندگی ،این رنگ باعث آرامش و یاداور طبیعت و برقراری ارتباط  دو باره با آن است بعد از مشخص شدن رنگ مورد علاقه مردم جهان وسایل و لباسهایی به منظور حمایت از آن تولید و به فروش رسید.برند تیمبرلند نیز برای ... ادامه »
ارسال رایگان بار در استان تهران
۲۴ بهمن ۱۳۹۶

ارسال رایگان بار در استان تهران

برند تیمبرلند برند پیشرو این روزهای صنعت دکوراسیون داخلی برای رفاه حال مشتریان خود در نظر دارد از تاریخ 22 بهمن ماه الی 25 اسفند ماه طرح ارسال رایگان بار را در استان تهران اجرایی نماید.چرا که به جمله هری گردن اعتقاد داریم که میگوید همیشه حق با مشتری است. تلفن  دپارتمان فروش: 02126114326 تلفن واحد ثبت سفارش: 02126104669 شماره موبایل کارشناسان فروش استان تهران: 09120137122 09035946192 ادامه »
تیمبرلند ستاره درخشان میدکس 96
۰۲ بهمن ۱۳۹۶

تیمبرلند ستاره درخشان میدکس 96

یکی از دوستان قدیمی رو به نمایشگاه میدکس دعوت کردم تا یه سری به ما بزنه و آلبوم های کاغذ دیواری و پارکت لمینیت ما رو ببینه از من آدرس پرسید و من هم خیلی کوتاه بهش گفتم نمایشگاه بین المللی سالن میلاد ،غرفه تیمبرلند از من پرسید غرفه تیمبرلند رو کجای سالن پیدا کنم و با غرور بهش گفتم از هرغرفه ای تو میلاد بپرسی تیمبرلند کجاس نشونت میده .غرفه ی تیمبرلند ستاره ای در میان 100 ها شرکت در میدکس بود که همه را شگفت زده کرده بود. که این ماحصل هفته ها تلاش سخت و همکاری تیمی تمام واخدهای تیمبرلند و دست آورد تیم حرفه ای مدیریت مجموعه بود 2 روز قبل از نمایشگاه قوانین و مقررات تازه ای توسط نمایشگاه تصویب شد که باعث شد تمام غرفه را از اول باز سازی کنیم و استرس بسیار بالایی به ما تحمیل شد ولی با همکاری تمام واحد های تیمبرلند تونستیم درست 30 دقیقه قبل از شروع نمایشگاه کارها رو به اتمام برسونیم. با تمام این وجود اقرار تمامی همکاران و غرفه های دیگر بر ... ادامه »
همایش بزرگ تیمبرلند در استان تهران
۰۲ دی ۱۳۹۶

همایش بزرگ تیمبرلند در استان تهران

این همایش که با محوریت ایجاد ارتباط دوستانه میان همکاران و دوستان عزیز صنف تزیینات داخلی در هتل اوین تهران به صرف نهار برگزار شد باعث ایجاد یک فضای گرم وصمیمی و بسیار قابل اعتماد تر از همیشه میان همکاران تیمبرلندی و دوستان وهمکاران عزیز شهر تهران گردید.که با حضور افتخاری رییس اتحادیه صنف تزیینات داخلی:جناب آقای مهندس میلانی وبازرس اتحادیه صنف تزیینات داخلی:جناب آقای مهندس راکد طوسی بسیار پر رونق گردید.این همایش با حضو سخنرانی جناب آقای مهندس بابک بابا جانی خالق برند تیمبرلند،ایمان پاکزادیان مقدم مدیر فروش برند تیمبرلند و جناب آقای مهندس میلانی رییس اتحادیه صنف تزیینات داخلی برگزار شد که با استقبال بی نظیر حضار مواجه گردید که در ذیل به برخی از قسمت های سخنرانی به صورت مختصر اشاره میکنیم:   مهندس بابک باباجانی : هدف ما ایجاد یک سیستم خدمت رسانی بهینه چه در عرصه تکنولوژیک و مدرن و چه در عصه ها و چه در بخشهای سنتی ... ادامه »
حمایت تیمبرلند از ورزش پاراگلایدر
۲۰ آبان ۱۳۹۶

حمایت تیمبرلند از ورزش پاراگلایدر

پاراگلایدر یک ورزش هیجان انگیز و تقریبا جدید در ایران است و ورزشی جذاب برای افراد ماجراجو و برند تیمبرلند از دنیای کاغذ دیواری و محصولات دکوراتیو  اینبار با حضور و اسپانسرینگ  افتتاحیه سایت پروازی استان البرز قدمی برای رشد و توسعه این ورزش جذاب و سالم برداشته و همچنین تیمبرلند با اسپانسرینگ  تیمی از منتخبین این ورزش با نام تیم شهباز که سالهاست در این ورزش حضور فعال و سازنده داشته و یکی از گروههای پیشگام این ورزش بوده اند با اجرای حرکات نمایشی بار دیگر قدرت نمایی کرد .امید است که در سالهای آتی شاهد رشد روز افزون این ورزش سالم ومفرح در میان جوانان و قهرمانان کشور عزیزمان ایران باشیم.تیمبرلند حامی ماجراجویی های شما…   برای درخواست اسپانسرینگ فعالیتهای هیجان انگیز خود می توانید با شماره تلفن : 02126114326 داخلی 226 یا 204 تماس گرفته و یا در خواست خود را از طریق پست الکترونیک :linkedin@linumflex.com ارسال فرمایید   ادامه »