اخبار 

برگزاری دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات ،زبان بدن

برگزاری دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات ،زبان بدن
۱۸اردیبهشت
۱۳۹۶

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات ،زبان بدن ویژه فروشندگان و نمایندگان برند تیمبرلند با هدف ارتقا سطح علمی فروشندگان وفروشندگان تیمبرلند توسط دکتر ایمان پاکزادیان با ارائه گواهینامه IQS انگلستان برگزار میگردد.این دوره آموزشی برای فروشندگان و نمایندگان برند تیمبرلند رایگان بوده و ظرفیت دوره خصوصی می باشد. تاریخ برگزاری دوره 19/2/1396 ، ساعت شروع وخاتمه دوره:11 الی 16 ، محل برگزاری دوره : دفتر مرکزی برند تیمبرلند. ادامه »

حضور پر رنگ و پرقدرت تیم کارشناسی و مشاوره تیم برلند در استان اصفهان

حضور پر رنگ و پرقدرت تیم کارشناسی و مشاوره تیم برلند در استان اصفهان
۱۸اردیبهشت
۱۳۹۶

کارشناسان و مشاوران برند تیمبرلند با حضور در استان اصفهان ضمن فعالسازی نماینده اصفهان این برند به ارائه آموزشهای مدیریتی و تدوین استانداردهای برند تیمبرلند متناسب با با بازار استان اصفهان پرداخته شد.مشاوران و کارشناسان برند تیمبرلند با بازدید از فروشگاههای این مجموعه ضمن آموزشهای مدیریتی و بازاریابی و برندینگ به ارتقای سطح اصول و فنون مذاکره و نیز خدمات پرداختند.فعالیتهای توسعه برند این مجموعه شامل: ایجاد زیرساخت‌های فرایند توسعه برند در درون سازمان تدوین استراتژی جایگاه‌یابی برند، ارزش‌های اساسی و اهداف برند. ایجاد معنا یا تقویت معنای برند کاملا در ارتباط باهدف برند. این تقویت معنا از طریق داستان‌سرایی، تبلیغات و تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی صورت می پذیرد.  اعتقاد به "چکیده و خلاصه حرف برند" Brand Mantra / Brand Essence (باکمی اختلاف همان قول برند Brand Promise) باید از درون سازمان بجوشد تا سبب تمرکز   ادامه »

همایش منحصر به فرد برند تیمبرلند در استان البرز

همایش منحصر به فرد برند تیمبرلند در استان البرز
۱۷اردیبهشت
۱۳۹۶

همایش منحصر به فرد تیمبرلند در استان البرز  با حضور خالق برند تیمبرلند و مدیر عامل مجموعه جناب آقای مهندس بابک باباجانی به همراه مشاور ارشد برند تیمبرلند ایمان پاکزادیان مقدم شما عزیزان را گرامی می دارد.این همایش به همراه جمع بزرگی از فروشندگان و نمایندگان استان البرز با محوریت توسعه و ارتقای برند تیمبرلند ،توسعه و ارتقای سطح کیفی خدمات وکالاها،آموزش بازاریابی و مدیریت و جلسه پرسش و پاسخ در خانواده بزرگ تیمبرلند برگزار میگردد.تاریخ برگزاری همایش بزرگ برند تیمبرلند 24 اردیبهشت 1396 . آدرس : جاده ملارد،فردیس،نرسیده به انبارنفت،تالارآرش ادامه »

حضور پر قدرت تیمبرلند در هفتمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران

حضور پر قدرت تیمبرلند در هفتمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران
۲۷بهمن
۱۳۹۵

هفتمین نمایشگاه بین المللی معماری - دکوراسیون داخلی و خانه مدرن تهران با عنوان میدکس 2017 هر ساله با حضور جمع کثیری از فعالان حوزه معماری و دکوراسیون برگزار می گردد. هفتمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 25 الی 28 دیماه سال 1395 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید. شرکت لینوم فلکس (تیمبرلند) از سال 1390 تا یه امسال بصورت مداوم به عنوان یکی از واردکنندگان مطرح کاغذدیواری، پارکت لمینت و کفپوش در این نمایشگاه حضور داشته است. بازدیدکنندگان و مخاطبان این نمایشگاه طیف وسیعی از کلیه فعالان این عرصه از جمله واردکنندگان و پخش کنندگان متریال ساختمانی داخلی و بین المللی ، فروشگاههای و نمایشگاههای دکوراسیون و معماری، مهندسین ، طراحان ،معماران و سازندگان ساختمانی و همچنین موقعیت بسیار مناسبی جهت کسب تجارب مفید برای دانشجویان گرامی می باشد.   شرکت لینوم فلکس واردکننده محصولات کاغذدیواری، پارکت لمینت و کفپوش   ادامه »

کاهش قیمت آلبوم جولیتا

کاهش قیمت آلبوم جولیتا
۶خرداد
۱۳۹۵

*** جولیتا آلبوم برگزیده طراحان و معماران تیمبرلند *** بنابراعلامیه رسمی قیمت شرکت لینوم فلکس صادر شده در تاریخ 1 اردیبهشت ماه 1395 قیمت آلبوم جولیتا کاهش یافت. برابری قیمت جولیتا و فلورانس -*  ویژگیها --*  شامل طرح های کلاسیک ایتالیایی . تک گل های برجسته مدرن . پتینه  --*  دارای روکش وینیل سنگین --*  100% قابل شستشو جهت دریافت لیست قیمت از طریق لینک زیر در سایت ثبت نام وسپس وارد پنل کاربریتان شوید. http://www.linumflex.com/partner   ادامه »

حضور لینوم فلکس در ششمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران

حضور لینوم فلکس در ششمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران
۱۵دی
۱۳۹۴

  با کمال افتخار از شما همکاران وهمراهان گرانقدر دعوت بعمل می آید تا در ششمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران  حضور بهم رسانید. محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران سالن میلاد (31B) غرفه D01  20 الی 23 دیماه  ادامه »

حضور لینوم فلکس در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

حضور لینوم فلکس در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران
۴مهر
۱۳۹۴

در این نمایشگاه مدیران و کارشناسان لینوم فلکس به جهت میزبانی هر چه صمیمانه تر در محل غرفه حضور یافتند و پاسخگوی کلیه مشتریان و همکاران بودند و مجموعه لینوم فلکس فرصت را مغتنم شمرده و 4 آلبوم از جدیدترین های Timberland wallpaper را به نام های ورساچه، جولیتا، سن کارلوس و بوگاتی رونمائی کرده که با استقبال بی نطیر همکاران گرامی روبرو شد این مجموعه  بدینوسیله از حضور کلیه عزیزانی که در این نمایشگاه از غرفه ما دیدن فرمودند تقدیر و تشکر به عمل می آورد. و در ادامه چندین عکس از غرفه لینوم فلکس...    ادامه »

  ۱   ۲   ۳