اخبار 

کمپین منحصر به فرد برند تیمبرلند با همکاری موسسه خیریه سمر

کمپین منحصر به فرد برند تیمبرلند با همکاری موسسه خیریه سمر
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

تیمبرلندی شو وبا حضور در این کمپین ،دارو ،غذاو محل درمان برای بیماران مبتلا به سرطان بی بضاعت کشور عزیزمان ایران را فراهم کن و حال خودت،خانوادت،همکارانت و شرکتت را خوب کن! برند تیمبرلند به منظور کمک به بیماران مبتلا به سرطان بی بضاعت کشور سر افرازمان ایران قدمی خالصانه در جهت بهبود وضعیت درمانی و معیشتی بیماران مبتلا به سرطان بر می دارد.باحضور گرم،صمیمی وخالصانه خودتان مارا در اجرای این امر خیرانه و خدا دوستانه که همراه با موسسه خیریه سمر به پا داشته میشود یاری کنید.امروز تاریخ 19/2/96 کارشناسان ومشاوران برند تیمبرلند ساعت 9 صبح در موسسه خیریه سمر حضور داشتند،موسسه ای که به خاطر فعالیت های خیرخواهانه و بشر دوستانه ،خالصانه وبی پایان خود این روزها به خیریه ای کارا وبا پتانسیل های بالا تبدیل شده است،حرف های موسس مجموعه سرکار خانوم آیروم شنیدنی بود .همه اعضا برند تیمبرلند که در سمر حضور داشتند منقلب شدند،بیماران مبتلا به ... ادامه »

حضور پر رنگ و پرقدرت تیم کارشناسی و مشاوره تیم برلند در استان اصفهان

حضور پر رنگ و پرقدرت تیم کارشناسی و مشاوره تیم برلند در استان اصفهان
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

کارشناسان و مشاوران برند تیمبرلند با حضور در استان اصفهان ضمن فعالسازی نماینده اصفهان این برند به ارائه آموزشهای مدیریتی و تدوین استانداردهای برند تیمبرلند متناسب با با بازار استان اصفهان پرداخته شد.مشاوران و کارشناسان برند تیمبرلند با بازدید از فروشگاههای این مجموعه ضمن آموزشهای مدیریتی و بازاریابی و برندینگ به ارتقای سطح اصول و فنون مذاکره و نیز خدمات پرداختند.فعالیتهای توسعه برند این مجموعه شامل: ایجاد زیرساخت‌های فرایند توسعه برند در درون سازمان تدوین استراتژی جایگاه‌یابی برند، ارزش‌های اساسی و اهداف برند. ایجاد معنا یا تقویت معنای برند کاملا در ارتباط باهدف برند. این تقویت معنا از طریق داستان‌سرایی، تبلیغات و تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی صورت می پذیرد.  اعتقاد به "چکیده و خلاصه حرف برند" Brand Mantra / Brand Essence (باکمی اختلاف همان قول برند Brand Promise) باید از درون سازمان بجوشد تا سبب تمرکز ... ادامه »

حضور پر قدرت تیمبرلند در هفتمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران

حضور پر قدرت تیمبرلند در هفتمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران
۲۷ بهمن ۱۳۹۵

هفتمین نمایشگاه بین المللی معماری - دکوراسیون داخلی و خانه مدرن تهران با عنوان میدکس 2017 هر ساله با حضور جمع کثیری از فعالان حوزه معماری و دکوراسیون برگزار می گردد. هفتمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 25 الی 28 دیماه سال 1395 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید. شرکت لینوم فلکس (تیمبرلند) از سال 1390 تا یه امسال بصورت مداوم به عنوان یکی از واردکنندگان مطرح کاغذدیواری، پارکت لمینت و کفپوش در این نمایشگاه حضور داشته است. بازدیدکنندگان و مخاطبان این نمایشگاه طیف وسیعی از کلیه فعالان این عرصه از جمله واردکنندگان و پخش کنندگان متریال ساختمانی داخلی و بین المللی ، فروشگاههای و نمایشگاههای دکوراسیون و معماری، مهندسین ، طراحان ،معماران و سازندگان ساختمانی و همچنین موقعیت بسیار مناسبی جهت کسب تجارب مفید برای دانشجویان گرامی می باشد.   شرکت لینوم فلکس واردکننده محصولات کاغذدیواری، پارکت لمینت و کفپوش ... ادامه »

  ۱   ۲   ۳