اخبار

همایش برند تیمبرلند در استان اصفهان
۰۱ خرداد ۱۳۹۶

همایش برند تیمبرلند در استان اصفهان

اینبار برند پرآوازه و 50 ساله تیمبرلند برای اولین بار در اصفهان نصف جهان شهر تاریخی و مهد هنر ایرانیان همایش با عظمت هر چه تمام تر برگزار کرد. این همایش عظیم با حضور خالق برند تیمبرلند در این همایش جناب آقای مهندس بابک بابا جانی در استان اصفهان خوش درخشید و یکی از رویدادهای بزرگ صنعت دکوراسیون داخلی استان هنرمند پرور اصفهان گردید.این همایش عظیم با حضور 100 ها نفر متشکل از بر جسته ترین مدیران شرکت های عمرانی ،نمایندگان و فروشندگان ،کارشناسان حوزه دکوراسیون و اساتید مهندسی معماری با هدف معرفی نماینده برند تیمبرلند در استان اصفهان ،آموزش ها و تکنیک های مدیریتی،فروش و مدیریت فروش،رهبری سازمانی،جذب نیروی انسانی متناسب و خبره،بهینه سازی مدیریت مالی در مجموعه های برند تیمبرلند،تبیین و تدوین متد های جدید لجستیک و انبار داری و آشنایی وهماهنگ سازی نمایندگان و فروشندگان با جدید ترین متود های خدمت رسانی در راستای جلب رضایت ... ادامه »
همایش بزرگ تیمبرلند در استان البرز
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

همایش بزرگ تیمبرلند در استان البرز

برند تیمبرلند برند پیشرو وممتاز بازار کاغذ دیواری و پارکت لمینیت کشور این بار همایش منحصر به فرد خودرا در استان البرز برگزار کرد.این همایش با حضور درخشان برند تیمبرلند  در استان البرز در تاریخ 1396/2/24 با حضور درخشان خالق برند تیمبرلند جناب آقای مهندس بابک بابا جانی وبا حضور افراد به نام صنعت دکوراسیون داخلی از جمله ریاست محترم اتحادیه صنف تجهیزات دکوراسیون داخلی ،موفق ترین و به نام ترین سازندگان و معماران استان البرزو جمعی از قهرمانان ورزشی استان البرز که به نمایندگی از مردم ورزشکار و هنرمند استان البرز در این همایش حضور داشتند  برگزار گردید.همایش منحصر به فرد استان البرز با هدف باز معرفی و تمدید نماینده استان البرز برند تیمبرلند،توسعه و ارتقای برند ،افزایش سطح کیفی دانش بازاریابی و برندینگ ،فروش و مدیریت فروش، مدیریت مالی در مجموعه های برند تیمبرلند،لجستیک و انبار داری و آموزش های تخصصی  رهبری و منابع ... ادامه »
همایش عظیم برند تیمبرلند برای اولین بار در استان اصفهان
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

همایش عظیم برند تیمبرلند برای اولین بار در استان اصفهان

همایش عظیم برند تیمبرلند در استان تاریخی اصفهان با حضور مدیرعامل و خالق برند تیمبرلند جناب آقای مهندس باباجانی همراه با مشاور ارشد برند تیمبرلند ایمان پاکزادیان، مقدم شما همکاران وعزیزان راگرامی میدارد .این همایش با هدف معرفی نماینده اصفهان برند تیمبرلند،توسعه برند ،معرفی راهکارها و ابداعات جدید صنعت کاغذ دیواری و دکوراسیون ،آموزشهای مدیریتی و بازاریابی برند تیمبرلند از جمله برندینگ،فعالیت های بازاریابی دیجیتال وحوزه وب ،راه اندازی کمپین های تبلیغاتی،اصول وفنون مذاکره در تیمبرلند و انتقال تجارب فروشندگان و نمایندگان دیگر استانها به دیگر فروشندگان و نمایندگان و همچنین جلسه پرسش و پاسخ با مدیر عامل و مشاور ارشد برند تیمبرلند برگزار میگردد.    تاریخ برگزاری :26/2/1396   آدرس: اصفهان،خیابان جابر انصاری،جنب بانک سپه،تالار بانک سپه   ادامه »
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

کمپین منحصر به فرد برند تیمبرلند با همکاری موسسه خیریه سمر

تیمبرلندی شو وبا حضور در این کمپین ،دارو ،غذاو محل درمان برای بیماران مبتلا به سرطان بی بضاعت کشور عزیزمان ایران را فراهم کن و حال خودت،خانوادت،همکارانت و شرکتت را خوب کن! برند تیمبرلند به منظور کمک به بیماران مبتلا به سرطان بی بضاعت کشور سر افرازمان ایران قدمی خالصانه در جهت بهبود وضعیت درمانی و معیشتی بیماران مبتلا به سرطان بر می دارد.باحضور گرم،صمیمی وخالصانه خودتان مارا در اجرای این امر خیرانه و خدا دوستانه که همراه با موسسه خیریه سمر به پا داشته میشود یاری کنید.امروز تاریخ 19/2/96 کارشناسان ومشاوران برند تیمبرلند ساعت 9 صبح در موسسه خیریه سمر حضور داشتند،موسسه ای که به خاطر فعالیت های خیرخواهانه و بشر دوستانه ،خالصانه وبی پایان خود این روزها به خیریه ای کارا وبا پتانسیل های بالا تبدیل شده است،حرف های موسس مجموعه سرکار خانوم آیروم شنیدنی بود .همه اعضا برند تیمبرلند که در سمر حضور داشتند منقلب شدند،بیماران مبتلا به ... ادامه »
برگزاری دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات ،زبان بدن
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

برگزاری دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات ،زبان بدن

دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات ،زبان بدن ویژه فروشندگان و نمایندگان برند تیمبرلند با هدف ارتقا سطح علمی فروشندگان وفروشندگان تیمبرلند توسط دکتر ایمان پاکزادیان با ارائه گواهینامه IQS انگلستان برگزار میگردد.این دوره آموزشی برای فروشندگان و نمایندگان برند تیمبرلند رایگان بوده و ظرفیت دوره خصوصی می باشد. تاریخ برگزاری دوره 19/2/1396 ، ساعت شروع وخاتمه دوره:11 الی 16 ، محل برگزاری دوره : دفتر مرکزی برند تیمبرلند. ادامه »
حضور پر رنگ و پرقدرت تیم کارشناسی و مشاوره تیم برلند در استان اصفهان
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

حضور پر رنگ و پرقدرت تیم کارشناسی و مشاوره تیم برلند در استان اصفهان

کارشناسان و مشاوران برند تیمبرلند با حضور در استان اصفهان ضمن فعالسازی نماینده اصفهان این برند به ارائه آموزشهای مدیریتی و تدوین استانداردهای برند تیمبرلند متناسب با با بازار استان اصفهان پرداخته شد.مشاوران و کارشناسان برند تیمبرلند با بازدید از فروشگاههای این مجموعه ضمن آموزشهای مدیریتی و بازاریابی و برندینگ به ارتقای سطح اصول و فنون مذاکره و نیز خدمات پرداختند.فعالیتهای توسعه برند این مجموعه شامل: ایجاد زیرساخت‌های فرایند توسعه برند در درون سازمان تدوین استراتژی جایگاه‌یابی برند، ارزش‌های اساسی و اهداف برند. ایجاد معنا یا تقویت معنای برند کاملا در ارتباط باهدف برند. این تقویت معنا از طریق داستان‌سرایی، تبلیغات و تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی صورت می پذیرد.  اعتقاد به "چکیده و خلاصه حرف برند" Brand Mantra / Brand Essence (باکمی اختلاف همان قول برند Brand Promise) باید از درون سازمان بجوشد تا سبب تمرکز ... ادامه »
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

همایش منحصر به فرد برند تیمبرلند در استان البرز

همایش منحصر به فرد تیمبرلند در استان البرز  با حضور خالق برند تیمبرلند و مدیر عامل مجموعه جناب آقای مهندس بابک باباجانی به همراه مشاور ارشد برند تیمبرلند ایمان پاکزادیان مقدم شما عزیزان را گرامی می دارد.این همایش به همراه جمع بزرگی از فروشندگان و نمایندگان استان البرز با محوریت توسعه و ارتقای برند تیمبرلند ،توسعه و ارتقای سطح کیفی خدمات وکالاها،آموزش بازاریابی و مدیریت و جلسه پرسش و پاسخ در خانواده بزرگ تیمبرلند برگزار میگردد.تاریخ برگزاری همایش بزرگ برند تیمبرلند 24 اردیبهشت 1396 . آدرس : جاده ملارد،فردیس،نرسیده به انبارنفت،تالارآرش ادامه »
حضور پر قدرت تیمبرلند در هفتمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران
۲۷ بهمن ۱۳۹۵

حضور پر قدرت تیمبرلند در هفتمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران

هفتمین نمایشگاه بین المللی معماری - دکوراسیون داخلی و خانه مدرن تهران با عنوان میدکس 2017 هر ساله با حضور جمع کثیری از فعالان حوزه معماری و دکوراسیون برگزار می گردد. هفتمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 25 الی 28 دیماه سال 1395 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید. شرکت لینوم فلکس (تیمبرلند) از سال 1390 تا یه امسال بصورت مداوم به عنوان یکی از واردکنندگان مطرح کاغذدیواری، پارکت لمینت و کفپوش در این نمایشگاه حضور داشته است. بازدیدکنندگان و مخاطبان این نمایشگاه طیف وسیعی از کلیه فعالان این عرصه از جمله واردکنندگان و پخش کنندگان متریال ساختمانی داخلی و بین المللی ، فروشگاههای و نمایشگاههای دکوراسیون و معماری، مهندسین ، طراحان ،معماران و سازندگان ساختمانی و همچنین موقعیت بسیار مناسبی جهت کسب تجارب مفید برای دانشجویان گرامی می باشد.   شرکت لینوم فلکس واردکننده محصولات کاغذدیواری، پارکت لمینت و کفپوش ... ادامه »
کاهش قیمت آلبوم جولیتا
۰۶ خرداد ۱۳۹۵

کاهش قیمت آلبوم جولیتا

*** جولیتا آلبوم برگزیده طراحان و معماران تیمبرلند *** بنابراعلامیه رسمی قیمت شرکت لینوم فلکس صادر شده در تاریخ 1 اردیبهشت ماه 1395 قیمت آلبوم جولیتا کاهش یافت. برابری قیمت جولیتا و فلورانس -*  ویژگیها --*  شامل طرح های کلاسیک ایتالیایی . تک گل های برجسته مدرن . پتینه  --*  دارای روکش وینیل سنگین --*  100% قابل شستشو جهت دریافت لیست قیمت از طریق لینک زیر در سایت ثبت نام وسپس وارد پنل کاربریتان شوید. http://www.linumflex.com/partner   ادامه »
حضور لینوم فلکس در ششمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران
۱۵ دی ۱۳۹۴

حضور لینوم فلکس در ششمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران

  با کمال افتخار از شما همکاران وهمراهان گرانقدر دعوت بعمل می آید تا در ششمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران  حضور بهم رسانید. محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران سالن میلاد (31B) غرفه D01  20 الی 23 دیماه  ادامه »