لینوم فلکس

اخبار

همایش برند تیمبرلند در استان اصفهان

همایش برند تیمبرلند در استان اصفهان
01 خرداد 1396

اینبار برند پرآوازه و 50 ساله تیمبرلند برای اولین بار در اصفهان نصف جهان شهر تاریخی و مهد هنر ایرانیان همایش با عظمت هر چه تمام تر برگزار کرد. این همایش عظیم با حضور خالق برند تیمبرلند در این همایش جناب آقای مهندس بابک بابا جانی در استان اصفهان خوش درخشید و یکی از رویدادهای بزرگ صنعت دکوراسیون داخلی استان هنرمند پرور اصفهان گردید.این همایش عظیم با حضور 100 ها نفر متشکل از بر جسته ترین مدیران شرکت های عمرانی ،نمایندگان و فروشندگان ،کارشناسان حوزه دکوراسیون و اساتید مهندسی معماری با هدف معرفی نماینده برند تیمبرلند در استان اصفهان ،آموزش ها و تکنیک های مدیریتی،فروش و مدیریت فروش،رهبری سازمانی،جذب نیروی انسانی متناسب و خبره،بهینه سازی مدیریت مالی در مجموعه های برند تیمبرلند،تبیین و تدوین متد های جدید لجستیک و انبار داری و آشنایی وهماهنگ سازی نمایندگان و فروشندگان با جدید ترین متود های خدمت رسانی در راستای جلب رضایت ... ادامه »

همایش بزرگ تیمبرلند در استان البرز

همایش بزرگ تیمبرلند در استان البرز
31 اردیبهشت 1396

برند تیمبرلند برند پیشرو وممتاز بازار کاغذ دیواری و پارکت لمینیت کشور این بار همایش منحصر به فرد خودرا در استان البرز برگزار کرد.این همایش با حضور درخشان برند تیمبرلند  در استان البرز در تاریخ 1396/2/24 با حضور درخشان خالق برند تیمبرلند جناب آقای مهندس بابک بابا جانی وبا حضور افراد به نام صنعت دکوراسیون داخلی از جمله ریاست محترم اتحادیه صنف تجهیزات دکوراسیون داخلی ،موفق ترین و به نام ترین سازندگان و معماران استان البرزو جمعی از قهرمانان ورزشی استان البرز که به نمایندگی از مردم ورزشکار و هنرمند استان البرز در این همایش حضور داشتند  برگزار گردید.همایش منحصر به فرد استان البرز با هدف باز معرفی و تمدید نماینده استان البرز برند تیمبرلند،توسعه و ارتقای برند ،افزایش سطح کیفی دانش بازاریابی و برندینگ ،فروش و مدیریت فروش، مدیریت مالی در مجموعه های برند تیمبرلند،لجستیک و انبار داری و آموزش های تخصصی  رهبری و منابع ... ادامه »

کمپین منحصر به فرد برند تیمبرلند با همکاری موسسه خیریه سمر

کمپین منحصر به فرد برند تیمبرلند با همکاری موسسه خیریه سمر
19 اردیبهشت 1396

تیمبرلندی شو وبا حضور در این کمپین ،دارو ،غذاو محل درمان برای بیماران مبتلا به سرطان بی بضاعت کشور عزیزمان ایران را فراهم کن و حال خودت،خانوادت،همکارانت و شرکتت را خوب کن! برند تیمبرلند به منظور کمک به بیماران مبتلا به سرطان بی بضاعت کشور سر افرازمان ایران قدمی خالصانه در جهت بهبود وضعیت درمانی و معیشتی بیماران مبتلا به سرطان بر می دارد.باحضور گرم،صمیمی وخالصانه خودتان مارا در اجرای این امر خیرانه و خدا دوستانه که همراه با موسسه خیریه سمر به پا داشته میشود یاری کنید.امروز تاریخ 19/2/96 کارشناسان ومشاوران برند تیمبرلند ساعت 9 صبح در موسسه خیریه سمر حضور داشتند،موسسه ای که به خاطر فعالیت های خیرخواهانه و بشر دوستانه ،خالصانه وبی پایان خود این روزها به خیریه ای کارا وبا پتانسیل های بالا تبدیل شده است،حرف های موسس مجموعه سرکار خانوم آیروم شنیدنی بود .همه اعضا برند تیمبرلند که در سمر حضور داشتند منقلب شدند،بیماران مبتلا به ... ادامه »

حضور پر رنگ و پرقدرت تیم کارشناسی و مشاوره تیم برلند در استان اصفهان

حضور پر قدرت تیمبرلند در هفتمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران

حضور پر قدرت تیمبرلند در هفتمین نمایشگاه بین المللی میدکس تهران
27 بهمن 1395

هفتمین نمایشگاه بین المللی معماری - دکوراسیون داخلی و خانه مدرن تهران با عنوان میدکس 2017 هر ساله با حضور جمع کثیری از فعالان حوزه معماری و دکوراسیون برگزار می گردد. هفتمین دوره این نمایشگاه در تاریخ 25 الی 28 دیماه سال 1395 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار گردید. شرکت لینوم فلکس (تیمبرلند) از سال 1390 تا یه امسال بصورت مداوم به عنوان یکی از واردکنندگان مطرح کاغذدیواری، پارکت لمینت و کفپوش در این نمایشگاه حضور داشته است. بازدیدکنندگان و مخاطبان این نمایشگاه طیف وسیعی از کلیه فعالان این عرصه از جمله واردکنندگان و پخش کنندگان متریال ساختمانی داخلی و بین المللی ، فروشگاههای و نمایشگاههای دکوراسیون و معماری، مهندسین ، طراحان ،معماران و سازندگان ساختمانی و همچنین موقعیت بسیار مناسبی جهت کسب تجارب مفید برای دانشجویان گرامی می باشد.   شرکت لینوم فلکس واردکننده محصولات کاغذدیواری، پارکت لمینت و کفپوش ... ادامه »

  ۱   ۲   ۳   ۴   ۵