کاغذدیواری مدرن

کاغذ دیواری مدرن، معرفی 6 طرح برتر کاغذ دیواری تیمبرلند

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

کاغذ دیواری مدرن؛ انتخاب طراحان دکوراسیون برای تزئین محیط‌های مدرن

کاغذ دیواری مدرن را فقط با برند تیمبرلند تهیه کنید! استفاده از کاغذ دیواری برای دکوراسیون منازل از سال‌های دور رایج بوده‌ است و افراد بسیاری از این محصول استفاده می‌کرده‌اند. در گذشته طرح‌های کاغذ دیواری مورد استفاده برای تزئین فضاهای داخلی از تنوع کمتری برخوردار بوده و در اکثر مکان‌ها بدون توجه به نوع کاربری و معماری از کاغذ دیواری‌هایی با طرح مشابه استفاده می‌شد. طی چند سال اخیر با پیدایش معماری مدرن و افزایش تنوع طرح‌های کاغذ دیواری، استفاده از کاغذ دیواری مدرن بسیار زیاد شده است و گزینه‌های زیادی در این زمینه برای دکوراسیون مدرن وجود دارد.

کاغذ دیواری مدرن

در دکوراسیون فضاهای داخلی، طراحان با استفاده از کاغذ دیواری‌هایی که از طرح‌های مدرن برخوردار هستند، ظاهری مینیمال و جذاب به محیط می‌بخشند. کاغذ دیواری تیمبرلند نیز یکی از بهترین برندهای موجود در بازار کاغذ دیواری کشور است. با هم در این مطلب به معرفی شش طرح برتر از این برند باکیفیت می‌پردازیم.

اینجا کلیک کنید  12 ایده جذاب برای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی در سال جدید

تنوع بالای طرح‌های کاغذ دیواری مدرن تیمبرلند

کاغذ دیواری‌های برند تیمبرلند در طرح‌های مختلفی مانند آلبوم رزبری، بلک‌بری، استرابری و کران‌بری در بازار موجود است. هرکدام از این طرح‌های کاغذ دیواری تیمبرلند دارای چندین طرح متفاوت دیگر هستند که در زیرمجموعه طرح اصلی قرار می‌گیرند و عموما چندین طرح شبیه به‌هم در یک آلبوم دسته‌بندی می‌شوند. هرکدام از این طرح‌ها مناسب با برخی فضاهای داخلی هستند.

کاغذ دیواری مدرن تیمبرلند

طرح آلبوم رزبری؛ جذاب‌ترین کاغذ دیواری مدرن

آلبوم رزبری دارای طرح‌های کاغذ دیواری مدرن، برند تیمبرلند است. در این آلبوم کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های مدرن و هندسی وجود دارد که نقش‌های شکل گرفته برروی کاغذ دیواری در این آلبوم بسیار برای فضاهای مینیمال با نور زیاد مناسب است.

طرح‌های استفاده شده در این آلبوم عموما برگرفته از سنگ‌ها و امواج زیبای رنگی و مینیمال هستند که با پیچش و حالات بسیار خاص، جلوه زیبا، لوکس و مدرنی به منزل شما می‌دهند. از مدل‌های این آلبوم می‌توانید در بسیاری از فضاهای داخلی برای دکوراسیون استفاده کنی.

اینجا کلیک کنید  انتخاب پارکت لمینت و چند نکات طلایی در هنگام خرید

پیشنهاد می‌شود از طرح‌های این آلبوم فقط در فضاهایی استفاده کنید که شلوغ نباشد و طراحی داخلی آن نیز مینیمال و مدرن باشد. در ادامه به برخی از فضاهای مناسب برای استفاده از طرح‌های این آلبوم اشاره می‌کنیم:

 • اتاق خواب
 • هتل‌ها با طراحی مدرن و مینیمال
 • اتاق TV
 • سالن پذیرایی
 • تالارهای پذیرایی و عروسی
طرح های کاغذ دیواری مدرن

طرح آلبوم استرابری

مدل‌های آلبوم کاغذ دیواری استرابری دارای براقیت کمی هستند که در انواع بسیاری از کاغذ دیواری‌های مدرن دیده می‌شود. براقیت یا شاین کم طرح‌های این آلبوم و همچنین برخوردار بودن از طرح‌های داماسک و پتینه باعث می‌شود که انتخاب مناسبی برای افرادی باشد که به‌دنبال یک کاغذ دیواری مدرن عالی هستند.

طرح‌های پتینه‌ای عموما به علت نوع خاص نقوش آن‌ها در رنگ‌های خنثی عرضه می‌شوند و خنثی بودن این رنگ‌ها باعث شده که افراد از آن‌ها برای بسیاری از مکان‌های موردنظر خود استفاده کنند. به علت درخشش و طرح‌های ساده طرح‌های این آلبوم، استفاده از آن می‌تواند به سادگی و دلبازشدن فضای شما کمک کند.

اینجا کلیک کنید  پوستر دیواری چیست؟ عوامل موثر بر قیمت پوستر دیواری

باید توجه داشت که از طرح‌های شاین‌دار نباید در فضاهایی با نور طبیعی زیاد استفاده کرد و این طرح‌ها برای فضاهایی با نور طبیعی کم مناسب‌تر هستند. از طرح‌های این آلبوم می‌توان در فضاهای زیر اشاره شده  استفاده کرد:

 • اتاق خواب
 • دیوار پشت TV
 • سالن پذیرایی
 • فروشگاه‌های لوکس
 • دفترهای اداری
 • هتل‌هایی با طراحی لوکس

کاغذ دیواری مدرن، طرح آلبوم بلک‌بری

اگر اتاقی با دکوراسیون مدرن دارید بهترین پیشنهاد برای شما استفاده از کاغذ دیواری مدرن برای تزئین آن است. یکی دیگر از طرح‌های مطرح و پرطرفدار کاغذ دیواری تیمبرلند، طرح بلک‌بری است. در آلبوم کاغذ دیواری بلک‌بری تمرکز طراحان بر تولید چندین طرح مدرن اما با رنگ‌های جذاب بوده است. رنگ‌ طرح‌های این آلبوم به علت تنوع بالا و هیجان زیاد آن‌ها، بسیار مناسب فضاهای مدرنی است که نیاز به کمی هیجان دارند.

البته باید توجه داشت که استفاده از رنگ‌های متفاوت باید به دکوراسیون و رنگ وسایل دیگر فضای موردنظر نیز هم‌خوانی داشته باشد. از طرح‌های آلبوم این کاغذ دیواری می‌توانید با توجه به رنگ‌های خاص آن در مناطقی که دارای فضای بزرگی هستید استفاده کنید. همچنین استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های ساده‌تر آن در اتاق‌خواب نیز توصیه می‌شود. طرح‌های این آلبوم برای فضاهای اسپرت نیز بسیار مناسب است و می‌توانید از آن برای دکوراسیون اتاق نوجوانان و یا فضاهایی که نیاز به کاغذ دیواری اسپرت دارند استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید  معرفی طرح های برتر کاغذ دیواری قیمت متوسط در سال 2022

طرح آلبوم پلاتینیوم

یکی از لوکس‌ترین طرح‌های کاغذ دیواری برند تیمبرلند که با وجود برخورداری از طرح‌های لوکس جزو انواع کاغذ دیواری مدرن نیز به‌شمار می‌آید آلبوم پلاتینیوم است. در طرح‌های این آلبوم از یک ورق مس یا طلا برای درخشش و رنگ بهتر استفاده شده تا طراحان دکوراسیون داخلی بتوانند آن را در فضاهای لوکس استفاده کنند. این طرح نیز دارای شاین ملایمی است که استفاده از آن در فضاهایی با نور طبیعی کم بسیار توصیه می‌شود. استفاده از طرح‌های این آلبوم کاغذ دیواری برند تیمبرلند می‌تواند جلوه‌ای لوکس و در عین حال مدرن به فضای موردنظر شما بدهد. از کاغذ دیواری طرح پلاتینیوم می‌توان در فضاهای زیر استفاده کرد:

 • اتاق‌خواب‌هایی با متراژ بالا
 • راهروی خانه‌هایی با طراحی لوکس
 • سالن پذیرایی
 • اکسنت وال
کاغذ دیواری مدرن جدید

طرح آلبوم کران‌بری

مدل‌های موجود در آلبوم کران‌بری دارای شباهت‌هایی با طرح‌های آلبوم بلک‌بری هستند. طرح‌های آلبوم کران‌بری بسیار مدرن و اسپرت هستند و از آن‌ها برای فضاهایی با دکوراسیون اسپرت می‌توان استفاده کرد. عموما نقوش شکل ‌بسته برروی طرح‌های این کاغذ دیواری شامل طرح‌های مینیمال و ساده هستند. از این کاغذ دیواری می‌توان در فضاهای زیر استفاده کرد:

 • اتاق‌خواب‌هایی با طراحی اسپورت
 • سالن‌های پذیرایی با طراحی اسپرت و مینیمال با متراژ متوسط
 • رستوران‌ها
 • تالارها
 • هتل‌ها
اینجا کلیک کنید  معرفی کاغذ دیواری لوکس (طرح های برتر 2022)

طرح آلبوم بلوبری

تمام طرح‌های مدرن کاغذ دیواری مینیمال نیستند و در برخی طرح‌های مدرن با وجود طراحی نسبتا شبیه به طرح‌های سنتی، کاغذ دیواری بسیار مینیمال و مدرن به‌نظر می‌رسد. طرح‌های آلبوم بلوبری نیز با وجود داشتن نقش‌های شلوغ بسیار مناسب فضاهای مدرن است. استفاده از رنگ‌های خنثی در این طرح‌ها باعث شده است که بتوان از آن‌ها برای تزئین فضاهایی با دکوراسیون مدرن نیز استفاده کرد. از طرح‌های این کاغذ دیواری می‌توان در موارد زیر استفاده کرد:

 • اتاق‌خواب‌هایی با متراژ بالا
 • سالن‌های پذیرایی با وسایل آنتیک
 • فضاهایی که دارای نور طبیعی مناسب هستند
 • رستوران‌های لوکس
 • هتل‌ها با طرلحی لوکس و کلاسیک
قیمت کاغذ دیواری مدرن

جنس کاغذ دیواری‌ مدرن تیمبرلند از چیست؟

محصولات کاغذ دیواری در جنس‌های مختلفی مانند PVC و نان‌وون در بازار موجود هستند. کاغذ دیواری‌های برند تیمبرلند نیز با توجه به مدل‌های مختلف زیرمجموعه یکی از دو مورد گفته شده قرار می‌گیرد. در کاغذ دیواری‌های نان‌وون، جنس کاغذ دیواری از الیاف است که الیاف این نوع از کاغذ دیواری می‌تواند طبیعی یا مصنوعی باشد.

 از مزایای این کاغذ دیواری می‌توان به سازگاری با محیط زیست و امکان تنفس کاغذ دیواری اشاره کرد. تنفس کاغذ دیواری به این معنا است که در صورت وجود رطوبت در دیواری که کاغذ دیواری برروی آن چسبانده شده است؛ رطوبت بتواند به‌راحتی از طریق کاغذ دیواری خشک شود و دیوار و کاغذ دیواری آسیبی نبینند. دیگر جنس کاغذ دیواری PVC است که این نوع یکی از پرطرفدارترین انواع کاغذ دیواری است. این نوع از کاغذ دیواری‌ها به علت استفاده از متریال پلاستیکی در آن‌ها از عمر بسیار زیادی برخوردار هستند.

امکان شست‌وشوی کامل این کاغذ دیواری‌ها نیز وجود دارد؛ زیرا به علت استفاده از پلاستیک در آن‌ها ضدآب هستند و آب به داخل آن‌ها نفوذ نمی‌کند. پیشنهاد می‌شود اگر می‌خواهید برای محیطی که ممکن است با رطوبت در ارتباط باشد کاغذ دیواری خریداری کنید، از این نوع از کاغذ دیواری استفاده کنید.

اینجا کلیک کنید  قیمت کاغذ دیواری چگونه مشخص می شود؟

بهترین روش تمیزکردن کاغذ دیواری‌های تیمبرلند

نظافت کاغذ دیواری یکی از دغدغه‌های اصلی افراد دارنده این محصول است؛ چرا که با توجه به هزینه بالای این محصول و حساسیت و ظرافت آن، نظافت آن می‌تواند بسیار دشوار باشد. از طرفی کاغذ دیواری نیز باید مانند بقیه قسمت‌های خانه یا محیط‌ کار نظافت شود.

برای تمیز کردن کاغذ دیواری شما نیاز به وسایل خاصی ندارید و می‌توانید با یک دستمال نم‌دار ساده کاغذ دیواری‌های خود را تمیز کنید. کاغذ دیواری‌های برند تیمبرلند در جنس‌های مختلفی مانند نان‌وون و PVC در بازار موجود هستند و هریک از این کاغذ دیواری‌ها با توجه به جنس و ظرافت خود نیازمند نحوه نظافت متفاوتی می‌باشند.

تمیزکردن کاغذ دیواری‌های نان‌وون تیمبرلند

با توجه به استفاده از الیاف‌های طبیعی یا مصنوعی در این نوع کاغذ دیواری، آن‌ها ضدآب نیستند و نمی‌توان آن‌ها را کاملا شست. برای تمیزکردن این نوع از کاغذ دیواری کافی است که یک دستمال را کمی نم‌دار کرده و برروی سطح کاغذ دیواری بکشید.

تمیزکردن کاغذ دیواری‌های PVC تیمبرلند

کاغذ دیواری‌های PVC را می‌توان به‌راحتی با آب شست؛ چرا که ان‌ها ضدآب هستند. البته باید توجه داشت که استفاده از آب زیاد برای شست‌وشوی این نوع از کاغذ دیوای توصیه نمی‌شود چرا که ممکن است از بین درزهای کاغذ دیواری آب از کاغذ دیواری عبور کرده و به دیوار یا چسب کاغذ دیواری آسیب وارد کند.

اینجا کلیک کنید  معرفی کاغذ دیواری لوکس (طرح های برتر 2022)

خانه تیمبرلند؛ مرجع فروش کاغذ دیواری

خانه تیمبرلند با سابقه چندین‌ ساله در زمینه فروش محصولات برند تیمبرلند، یکی از مراجع اصلی و معتبر فروش کاغذ دیواری و محصولات دکوراتیو است. محصولات خانه تیمبرلند از بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات دکوراسیون داخلی در ایران است و شما بعد از خرید از خانه تیمبرلند از بابت اصالت و کیفیت محصول خود اطمینان کافی خواهید داشت. در سایت خانه تیمبرلند شما می‌‎توانید با مشاهده و بررسی مختلف انواع کاغذ دیواری مدرن نسبت به خرید اقدام کنید.

پیشنهاد می کنم کانال اینستاگرام لینوم فلکس را حتماً دنبال کنید. برای خرید اینترنتی کاغذ دیواری با ما تماس بگیرید 02126114326 (سازمان فروش).

نظرات کاربران

Comments
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کاغذ دیواری مدرن، معرفی 6 طرح برتر کاغذ دیواری تیمبرلند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس واتس اپ درخواست مشاوره

نیاز به مشاوره دارید؟