کاغذ دیواری اشکال هندسی

کسانی که انتخاب نهایی‌شان برای آراستن فضای داخلی کاغذ دیواری اشکال هندسی باشد، هم هنر را می‌فهمند و هم زیبایی نظم جهان را؛ دو مفهومی که به گواه اندیشمندان بسیار با یکدیگر مرتبط هستند. این مدل از کاغذ دیواری از دو جهت به آراستگی محیط مورد نظر شما کمک می‌کند؛ یکی القای حس خوب آرامش و ثبات به مخاطب و دیگری عایق شدن دیوارها به سبکی مدرن و امروزی.

 

انواع طرح‌های کاغذ دیواری اشکال هندسی

انواع کاغذ دیواری اشکال هندسی را می‌توان به دسته‌های زیر تقسیم کرد:

  • هندسی
  • طبیعت
  • آجر
  • مدولار
  • پتینه
  • موج

به طور کلی باید گفت اگر نیت شما از باز کردن این صفحه رسیدن به یک گزینه خوب به عنوان کاغذ دیواری فضای داخلی برای محیطی مدرن و امروزیست، کاملا درست آمده‌اید!

انتخاب کاغذ دیواری اشکال هندسی

بیشتر کسانی که برای آراستن دیوارها به سراغ مدل‌های هندسی کاغذ دیواری می‌روند، آن را برای محیط‌های رسمی مثل دفتر کار می‌خواهند و از این رو، از این مدل به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون، به خصوص در دفاتری که تجارتی وابسته به تکنولوژی روز دارند، بسیار استفاده می‌شود، اما این به آن معنا نیست که شما نمی‌توانید برای منزل خود به سراغ چنین آلبومی بروید، چراکه تجربه نشان داده کاغذ دیواری اشکال هندسی برای اتاق پذیرایی، اتاق خواب و به خصوص آشپزخانه نیز خروجی بسیار جذاب و چشمگیری خواهد داشت. همچنین با توجه به طرح و رنگ کاغذ دیواری دیوار خانه، می‌توان کاغذ دیواری سقف خانه را نیز با طرح اشکال هندسی انتخاب کرد. باید توجه داشت که بین طرح و رنگ کاغذ دیواری سقف و دیوار هماهنگی و تناسب وجود داشته باشد

مقایسه کاغذ دیواری اشکال هندسی

اگر شما از کاغذ دیواری اشکال هندسی برای آراستن دیوارها و یا به عنوان کاغذ دیواری ستون استفاده کنید، چه تفاوت‌هایی را با دیگر فضاها به وجود می‌آورید؟ اگر قرار باشد به صورت خلاصه به بعضی از این تفاوت‌ها اشاره کنیم، موارد زیر را مرور می‌کنیم:

  1. در هم آمیختن دو سبک مدرک و کلاسیک (به ویژه در طرح مدولار کلاسیک کرن بری) که بسیار برای کاغذ دیواری اتاق پذیرایی مناسبت است.
  2.  القای نوعی آرامش هندسی برخاسته از نظم ریاضی برای مهمانان متفاوت در اتاق شما
  3.  بی نیازی دیوار از نصب تابلو یا قاب عکس (به ویژه در طرح‌های مدولار و لوکس)
  4.  امکان استفاده از انواع مبلمان.

برای مورد شماره چهار توضیح این نکته ضروری است که انتخاب سبک مبلمان همسو با کاغذ دیواری تأثیر بسیار زیادی در جذابیت فضا دارد. اگر شما کاغذ دیواری اشکال هندسی را انتخاب می‌کنید، بهتر است به سراغ مبلمان لوکس یا مدرن بروید و اگر نمی‌توانید از سلیقه کلاسیک خود عبور کنید، در نهایت مبلمان نئوکلاسیک را انتخاب کنید.

قیمت کاغذ دیواری اشکال هندسی

قیمت کاغذ دیواری طرح اشکال هندسی همچون دیگر کاغذ دیواری‌ها در تیمبرلند به مزایای بسیار خوب آن مربوط است. شما با خرید این کاغذ دیواری خیال خود را از بابت راحتی نظافت آن راحت می‌کنید و همچنین، دیگر نباید نگران رنگ پریدگی دیوار بر اثر تابش مستقیم نور خورشید باشید. گذشته از این، مواد به کار رفته در این کاغذ دیواری، ضد حساسیت و بی بوست و از همین رو اگر احیانا شما به ماده خاصی حساسیت دارید که نباید آن را استنشاق کنید، این خبر خوب را برایتان داریم که استفاده از کاغذ دیواری‌های موجود در تیمبرلند هیچ عوارضی ندارد، ضمن اینکه یادآور می‌شویم اگر شما حنجره و ریه حساسی دارید به خصوص باید در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب دقت بیشتری داشته باشید که در این صورت هم تیمبرلند بهترین گزینه‌ها را به شما عرضه خواهد کرد.

خرید کاغذ دیواری اشکال هندسی

لینوم فلکس عرضه‌کننده انواع کاغذ دیواری اشکال هندسی با متریال با‌کیفیت است. تمامی انواع کاغذ دیواری در لینوم فلکس ضد‌حساسیت هستند و دوام بالایی دارند. ارسال کاغذ دیواری به سراسر کشور با بسته‌بندی حرفه‌ای و بدون ذره‌ای آسیب به محصول انجام می‌شود. تیم جوان و متخصص شرکت لینوم فلکس، نصب کاغذ دیواری در انواع محیط‌های اداری و خانگی را به بهترین شکل انجام می‌دهد. در آخر خاطرنشان می‌سازیم که گرمای هر خانه از دیوارهای آن آغاز می‌شود و ترجیح دادن کاغذ دیواری به سایر عایق‌ها شما را چندین گام به هدف‌تان یعنی ساختن یک محیط دلچسب و آبرومند و صمیمی نزدیک خواهد کرد.

تماس واتس اپ درخواست مشاوره

نیاز به مشاوره دارید؟