درباره لینوم فلکس

به پشتوانه ی نیم قرن تجربه و تخصص در صنعت دکوراسیون داخلی،  شرکت لینوم فلکس با مدیریت نسل سوم از خانواده باباجانی، مهندس بابک باباجانی، امروزه با استفاده از مدرن ترین و به روزترین محصولات با طرح های منحصر به فرد و با هدف ارائه ی محصولی متفاوت و مطابق با سلیقه ی ایرانی، به صورت گسترده و وسیع در سراسر ایران بزرگ فعالیت مینماید

استفاده از راهکار ها، استراتژی های دقیق، منابع انسانی خلاق و پویا، کیفیت و تنوع محصولات و گارانتی و وارانتی آنها،  دقت و توجه به نیازهای مشتریان و خدمات ارزنده باعث  شد تا نام تیمبرلند در کنار لغت کیفیت و تعهد معنا یابد

معرفی کوتاه شرکت لینوم فلکس (برند تیمبرلند)

شرکت لینوم فلکس با برند تیمبرلند به رهبری خالق برند، مهندس بابک باباجانی از سال 1386 با رویکرد واردات کاغذ دیواری، پارکت لمینت، کفپوش، متریال دکوراسیون داخلی و با هدف ارائه محصولی متفاوت و خدمات شرکتی متناسب با منزلت مشتریان فعالیت خود را آغاز نموده است.

 

درباره محصولات تیمبرلند

محصولات تیمبرلند از بهترین و با کیفیت ترین ها گزینش شده است. این محصولات پس از طی آزمون های استاندارد، وارد می شوند. به همین دلیل در بازار تزئینات داخلی برند تیمبرلند با “کیفیت” شناخته می شود. کلیه محصولات برند تیمبرلند با گارانتی و وارانتی شرکت ارائه می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

اهداف برند کاغذ دیواری تیمبرلند

برند تیمبرلند پلاس با هدف ارائه محصولات لاکچری و منحصر به فرد جهت گروه خاص از مشتریان از سال 1396 به مجموعه اضافه گردید. شرکت پخش لینوم فلکس حدود 50 سال است که در زمینه توزیع و پخش متریال دکوراسیون داخلی فعالیت دارد. 

توزیع سیستماتیک، مدیریت استراتژیک بر اساس نیاز بازار و شرایط جغرافیایی، استفاده از متد بروز و علمی صنعت پخش، جمع آوری اطلاعات بازار و ارایه خدمات مناسب و پشتوانه و سابقه نیم قرن کس و کار خانوادگی موجب گشته تا لینوم فلکس موفق به جلب اعتماد و رضایت مشتریان و واردکنندگان شود و جایگاه درخشانی را در این صنعت بدست آورد.

بکارگیری نیروی متخصص و جوان

نیروی انسانی از ارکان بسیار مهم لینوم فلکس می باشد. با بهره گیری از نیروهای وفادار، متخصص، کار آزموده و همکاری تیمی در محیطی دوستانه و برگزاری جلسات آموزش حرفه ای، توانسته ایم؛ با بالاترین بهره وری در تمام طول مدت فعالیت دست یابیم.

درباره واحد لجستیک لینوم فلکس (تیمبرلند)

واحد لجستیک با بهره گیری از نیروها و ابزار و امکانات مناسب توانسته خدمات آماده سازی، کنترل کیفی، بسته بندی، حمل و تحویل کالا را با استاندارد بالا و کمترین هزینه ارایه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره واحد لجستیک این ویدئو را مشاهده کنید.