درباره ما

به پشتوانه ی نیم قرن تجربه و تخصص در صنعت دکوراسیون داخلی،  شرکت لینوم فلکس با مدیریت نسل سوم از خانواده باباجانی، مهندس بابک باباجانی، امروزه با استفاده از مدرن ترین و به روزترین محصولات با طرح های منحصر به فرد و با هدف ارائه ی محصولی متفاوت و مطابق با سلیقه ی ایرانی، به صورت گسترده و وسیع در سراسر ایران بزرگ فعالیت مینماید

استفاده از راهکار ها، استراتژی های دقیق، منابع انسانی خلاق و پویا، کیفیت و تنوع محصولات و گارانتی و وارانتی آنها،  دقت و توجه به نیازهای مشتریان و خدمات ارزنده باعث  شد تا نام تیمبرلند در کنار لغت کیفیت و تعهد معنا یابد

کاغذ دیواری براق

شرکت تیمبرلند به رهبری خالق برند ، مهندس بابک باباجانی از سال 1386 با رویکرد واردات کاغذدیواری ، پارکت لمینت ، کفپوش و متریال دکوراسیون داخلی و با هدف ارائه محصولی متفاوت و خدمات شرکتی متناسب با منزلت مشتریان فعالیت خود را آغاز نموده است .

-:- ———————————————————– -:-

محصولات تیمبرلند از بهترین و با کیفیت ترین ها گزینش شده و پس از آزمون های استاندارد وارد می شوند و به همین دلیل در بازار تزئینات داخلی این برند با لغت کیفیت گره خورده است .
کلیه محصولات برند تیمبرلند با گارانتی و وارانتی شرکت ارائه می گردد

-:- ———————————————————– -:-

برند تیمبرلند پلاس با هدف ارائه محصولات لاکچری و منحصر به فرد جهت گروه خاص از مشتریان از سال 1396 به مجموعه اضافه گردید .
شرکت پخش لینوم فلکس حدود 50 سال است که در زمینه توزیع و پخش متریال دکوراسیون داخلی فعالیت دارد

-:- ———————————————————– -:-

توزیع سیستماتیک ، مدیریت استراتژیک بر اساس نیاز بازار و شرایط جغرافیایی ، استفاده از متد بروز وعلمی صنعت پخش ، جمع آوری اطلاعات بازار و ارایه خدمات مناسب و پشتوانه و سابقه نیم قرن بیزنس خانوادگی موجب گشته تا لینوم فلکس موفق به جلب اعتماد و رضایت مشتریان و واردکنندگان شود و جایگاه درخشانی را در این صنعت بدست آورد.

-:- ———————————————————– -:-

نیروی انسانی از ارکان بسیار مهم لینوم فلکس میباشد و با بهره گیری از نیروهای وفادار ، متخصص ، کار آزموده و همکاری تیمی در محیطی دوستانه و جلسات آموزشی حرفه ای ، توانسته ایم با بالاترین بهره وری در تمام طول مدت فعالیت دست یابیم.

-:- ———————————————————– -:-

واحد لجستیک با بهره گیری از نیروها و ابزار و امکانات مناسب توانسته خدمات آماده سازی ، کنترل کیفی ، بسته بندی ، حمل و تحویل کالا را با استاندارد بالا و کمترین هزینه ارایه دهد

 

 

تماس واتس اپ

نیاز به مشاوره دارید؟