درباره لینوم فلکس

به پشتوانه ی نیم قرن تجربه و تخصص در صنعت دکوراسیون داخلی،  شرکت لینوم فلکس با مدیریت نسل سوم از خانواده باباجانی، مهندس بابک باباجانی، امروزه با استفاده از مدرن ترین و به روزترین محصولات با طرح های منحصر به فرد و با هدف ارائه ی محصولی متفاوت و مطابق با سلیقه ی ایرانی، به صورت گسترده و وسیع در سراسر ایران بزرگ فعالیت مینماید

استفاده از راهکار ها، استراتژی های دقیق، منابع انسانی خلاق و پویا، کیفیت و تنوع محصولات و گارانتی و وارانتی آنها،  دقت و توجه به نیازهای مشتریان و خدمات ارزنده باعث  شد تا نام تیمبرلند در کنار لغت کیفیت و تعهد معنا یابد

درباره ما

زیبایی خانه از دیوارها آغاز می‌شود و در کف ساختمان امتداد می‌یابد. شرکت لینوم‌فلکس بیش از نیم قرن است که با تکیه بر چنین باوری برای زیبایی‌بخشی به هر محیط داخلی شامل ساختمان‌های مسکونی و اداری قدم برمی‌دارد.

اکنون لینوم فلکسِ تجربه‌مند و صاحب سبک، با مدیریت نسل سوم از خانواده باباجانی، مهندس بابک باباجانی، به راه خویش ادامه می‌دهد و مدرن‌ترین و به روزترین محصولات را به مردم عرضه می‌کند، چراکه اعتقادش بر این است که شایسته‌ی خانه‌ها و دفاتر شغلی مردمان ایران، آرامش و زیبایی توأمان با کیفیت است، کیفیتی ماندگار.

 

آنچه در این 5 دهه و بیش از آن ما را از مسیر درست خارج نکرده است، استفاده از راهکارها، استراتژی‌های دقیق، منابع انسانی خلاق و پویا، کیفیت و تنوع محصولات و گارانتی و وارانتی آنها، دقت و توجه به نیازهای مشتریان و خدمات ارزنده بوده است به علاوه تعهدی که تک تک دست‌اندرکاران این برند نسبت به مشتریان در قلب خود احساس می‌کنند.

 

معرفی کوتاه شرکت لینوم فلکس (برند تیمبرلند)

شرکت لینوم فلکس با برند تیمبرلند به رهبری خالق برند، مهندس بابک باباجانی از سال 1386 با رویکرد واردات کاغذ دیواری، پارکت لمینت، کفپوش، متریال دکوراسیون داخلی فعالیت خود را آغاز کرده و تا امروز هدف متعالی خود را مبنی بر ارائه محصولی متفاوت و خدمات شرکتی متناسب با منزلت مشتریان پی گرفته است.  تمامی محصولات در قالب سبک‌های مختلف کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن می‌گنجند و مخاطبان را با هر شکلی از سلیقه که دارند، پذیرا می‌شوند تا در نهایت شعار همیشگی تیمبرلند تحقق یابد و اصل زیبایی تمام دیوارها را شامل شود و در کف محیط نیز بگسترد.

 

درباره محصولات تیمبرلند

آنچه هرگز اهمیتش را برای تیمبرلند از دست نمی‌دهد، اصل کیفیت است. محصولات تیمبرلند از میان بهترین و با کیفیت‌ترین‌ها گزینش شده است. این محصولات پس از گذراندن آزمون‌های استاندارد پیش روی مشتریان گذاشته می‌شوند و اساسا به همین دلیل هم هست که در بازار تزئینات داخلی، برند تیمبرلند یک برند مطمئن و ماندگار شناخته می‌شود. کلیه محصولات برند تیمبرلند با گارانتی و وارانتی شرکت ارائه می‌گردد.

 

تیمبرلند پلاس، برای مشتریان خاص

10 سال پس از شروع کار تیمبرلند یعنی در سال 1396، برند تیمبرلند پلاس با هدف ارائه محصولات لاکچری و منحصر به فرد جهت گروه خاصی از مشتریان به مجموعه اضافه گردید. در ادامه نیز نقاط قوتی مثل توزیع سیستماتیک، مدیریت استراتژیک بر اساس نیاز بازار و شرایط جغرافیایی، استفاده از متد بروز و علمی صنعت پخش، جمع آوری اطلاعات بازار و ارائه خدمات مناسب و صدالبته پشتوانه و سابقه نیم قرن کسب و کار خانوادگی موجب شد تا این خط جدید مشتری‌مداری درخشان‌تر پیش رود. آنچه ما را ثابت‌قدم‌تر می‌سازد، جلب اعتماد و رضایت مشتریان به صورت توأمان است.

 

اطمینان مشتری، اعتبار تیمبرلند

در شرکت لینوم فلکس، واحد لجستیک با بهره‌گیری از نیروها و ابزار و امکانات مناسب توانسته خدمات آماده‌سازی، کنترل کیفی، بسته بندی، حمل و تحویل کالا را با استاندارد بالا و کمترین هزینه ارائه دهد.

 

جوانگرایی، عامل به روز نگه داشته شدن

توجه به نیروی انسانی یک رکن اصلی در روند کاری لینوم فلکس است. در این مجموعه با بهره‌گیری از نیروهای وفادار، متخصص و کارآزموده روند پیگیری امور را سهولت بخشیده‌ایم و در ادامه با همکاری تیمی در محیطی دوستانه و همچنین برگزاری جلسات آموزش حرفه‌ای، توانسته‌ایم به بالاترین میزان بهره‌وری ممکن دست پیدا کنیم.

ارتباط با ما