سوالات متداول

FAQ

سوالات متداول درباره محصولات لینوم فلکس

در این صفحه سوالات متداول در خصوص محصولات لینوم فلکس (برند تیمبرلند) اعم از کاغذ دیواری، پارکت لمینت و کفپوش پیش روی شما قرار دارد. اگر پرسش درباره‌ی محصولات یا خدمات در ذهن دارید، می‌توانید روی موضوع مورد نظر کلیک کنید.  ممکن است پرسش شما نیز مشابه یکی از این پرسش‌‌های متداول باشد.
اگر سوال شما در این بخش یافت نشد حتما با ما در میان بگذارید. پاسخگوی سوالات شما هستیم.

 

 

01.کاغذ دیواری چه جنس هایی دارد؟

جنس کاغذدیواری ها به چند دسته تقسیم میشود :

  • کاغذدیواری pvc
  • کاغذدیواری non- woven
  • کاغذدیواری ترکیبی
  • کاغذ دیواری pure paper
02.جنس های کاغذدیواری چه تفاوتی با هم دارند؟
  • کاغذدیواری pvc که از ترکیب کاغذ با لایه pvc درست میشود و کیفیت آن بستگی به کیفیت و ضخامت کاغذ و همچنین خلوص pvc  دارد.
  • کاغذ دیواری non- woven که از الیاف طبیعی بافته شده بجای کاغذ استفاده میشود و نصب سریع و راحتی دارد و دیوار تنفس میکند و موقع تعویض کامل کنده میشود و دوستدار طبیعت است.
  • کاغذدیواری ترکیبی : که از ترکیب کاغذ یا non-woven و متریال دیگر مثل پارچه , کوبلن دوزی , خرده سنگ مصنوعی و چوب  ساخته میشود .
  • کاغذ دیواری pure paper که فقط از جنس کاغذ میباشد و برجستگی ندارد
03.4.بر اساس ابعاد فضایی که دارند چند رول کاغذ دیواری مورد نیاز است؟

هر رول کاغذ دیواری یک و نیم متر و در واقع 5 مترمربع از سطح دیوار را میپوشاند . الیته کاغذ دیواری های عرض یک متری هم وجود دارد که  می توانید با بازدید از آلبوم رومئو تیمبرلند طرح های متنوع این آلبوم رو ببینید

04.هر رول چقدر است ؟

هر رول 10 متر درعرض 53 سانتی متر است و فقط یک مدل از کاغذ دیواری های تیمبرلند ابعاد 10 متر در عرض 1 متر را دارد

05.نحوه نصب چگونه است و آیا روی هر دیواری قابل نصب است؟ نصب کاغذدیواری راحت و آسان است ؟

نحوه نصب اسان است ولی برای نصب کاغذ دیواری، معمولا اگر دیوار نیاز به تعمیر داشته باشد ،  نصاب اول زیرسازی را درست می کند و بعد نصب را انجام می دهد .

06.نحوه و زمان ارسال چگونه است ؟

هزینه حمل از انبار تا باربری رایگان ولی هزینه باربری تا مقصد بر عهده مشتری است که این هزینه در شهرهای مختلف متفاوت است و در تهران هزینه پیک با مشتری است . 1 تا 2 روز کاری زمان ازسال طول می کشد

07.از کجاها می تونیم کاغذ دیواری رو خریداری کنیم ؟

جهت خرید کاغذ دیواری تیمبرلند می توانید به صورت حضوری به شوروم تیمبرلند تشریف بیاورید و یا با ارسال شماره موبایل در بخش درخواست مشاوره در وبسایت، کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت و البوم ها از نزدیکترین نمایندگی تیمبرلند بهمراه کارشناسا فروش در محل شما خواهند بود

08.کاغذ دیواری رو میشه روی دیوار گچی نصب کرد؟

در ابتدا باید حواستان باشد که دیوار زیر کار شما باید صاف باشد، اگر درزهایی روی دیوار وجود دارد، قبل از نصب باید با بتونه آن‌ها را بپوشانید تا دیوار صاف و یکدست شود. شما برای نصب کاغذ دیواری روی دیوار گچی نیاز به چسب مخصوص این کار دارید، با تهیه یک چسب مخصوص کاغذ دیواری می‌توانید کاغذ دیواری خود را روی دیوار گچی نصب کنید. نکته‌ای که برای این کار باید در نظر داشته باشید این است که گچ ممکن است همه چسب را به خود بکشد و کاغذ دیواری به خوبی روی آن نچسبد، اگر گچ دیوار شما تشنه است ابتدا روی دیوار را پرایمر بزنید و بعد از آن با چسب کاغذ دیواری، کاغذ را بچسبانید.

09.قیمت نصب کاغذ دیواری چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت نصب کاغذ دیواری با توجه به نوع جنس و طرح کاغذ دیواری مدنظر شما متفاوت است. مثلا نصب کاغذ دیواری ایرانی با نصب کاغذ دیواری سه‌بعدی و یا خارجی به دلیل تفاوت در جنس، میزان کار و زمان موردنیازشان متفاوت است.

متوسط قیمت نصب کاغذ دیواری سه بعدی بر اساس متر مربع، نسبت به سایر مدل‌های کاغذ دیواری بیشتر است. اما کاغذ دیواری سه بعدی به گونه‌ای است که نصاب کاغذ دیواری تنها می‌تواند یک یا نهایتا سه دیوار را با آن بپوشاند. اما نهایتا، قیمت نصب کاغذ دیواری سه بعدی بیشتر از سایر مدل‌های کاغذ دیواری نخواهد بود.

ارتباط با ما