کاغذ دیواری راهرو

کاغذ دیواری راهرو از برند تیمبرلند با گسترده‌ترین تنوع ممکن در بازار، کسالت را از محیط مورد نظر شما می‌زداید و اشتیاق زندگی را به اهالی هدیه خواهد داد. به طور ویژه استفاده از کاغذ دیواری در ساختمان‌های دو طبقه‌ی مسکونی یا اداری یک انتخاب هوشمندانه است، چراکه تاثیر بسیار زیادی در خلق یک فضای چشم‌نواز، کنجکاوی‌برانگیز و موثر در افزایش زیبایی دکوراسیون داخلی دارد.

سوالات متداول

FAQ
01.بهترین طرح و الگو برای کاغذ دیواری راهرو چه طرح هایی است؟

راهرو اولین قسمتی است که در بدو ورود با آن مواجه می‌شوید و دیزاین آن با طرح و رنگ های مناسب کاغذ دیواری می‌تواند جلوه فوق العاده ای به فضای شما ببخشد. انواع طرح های ساده، گلدار، هندسی، فانتزی و … و سبک های مدرن و کلاسیک برای کاغذ دیواری راهرو مناسب است و انتخاب کاملا  به سلیقه شما بستگی دارد.

02.مناسب ترین مدل برای کاغذ دیواری راهرو باریک چیست؟

هیچ محدودیتی برای انتخاب طرح کاغذ دیواری راهرو باریک وجود ندارد. شما میتوایند هر طرح و رنگی که دلخواهتان است به شرط هماهنگی با سایر المان های فضای مورد نظرتان انتخاب کنید. البته ناگفته نماند که طرح های ساده و رنگ های روشن تر برای راهرو باریک انتخاب مناسب تری است.

03.قیمت کاغذ دیواری راهرو چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت کاغذ دیواری راهرو به عوامل مختلفی از جمله کیفیت و نوع کاغذ دیواری، متراژ و مساحت راهرو و .. بستگی دارد. مجموعه لینوم فلکس این امکان را فراهم کرده است که با مناسب ترین قیمت موجود در بازار بهترین کاغذ دیواری راهرو را خریداری کنید.

04.چه طرح هایی برای کاغذ دیواری راهرو اتاق خواب مناسب است؟

این مورد کاملا به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. طرح های ساده، گلدار، هندسی و سبک مدرن بهترین انتخاب برای کاغذ دیواری راهرو اتاق خواب هستند.

بهترین کاغذ دیواری راهرو

شما برای انتخاب بهترین مدل انواع کاغذ دیواری جدید برای راهرو، باید معیارهای زیادی را در نظر بگیرید. اولین نکته این است که ببینید می‌خواهید چه نوعی از اکسسوری و مبلمان را انتخاب کنید‌؟ کلاسیک؟ نئوکلاسیک؟ مدرن و یا اسپرت؟ از آنجا که راهرو عموما اولین جایی است که مهمان به آن قدم می‌گذارد و بعد به اتاق اصلی هدایت می‌شود، بسیار اهمیت دارد که در اولین مواجهه، خوشامد درخوری را با کمک دکوراسیون داخلی به او تقدیم کنید، بنابراین باید در انتخاب کاغذ دیواری راهرو دقت زیادی به خرج دهید؛ کاغذ دیواری طرح گل، عموما یک انتخاب درست و همه‌پسند از آب در می‌آید.

انواع کاغذ دیواری راهرو

در ادامه این مطلب، شما را با تعدادی از گروه‌های موجود برای انواع مدل‌های کاغذ دیواری راهرو آشنا می‌کنیم که همگی در تیمبرلند وجود دارند؛ انتخاب شما  از بین کاغذ دیواری کلاسیک، مدرن و یا لوکس کدام است؟ فرقی ندارد. این فهرست حتما بهتان کمک خواهد کرد، چرا که شما قبلا به بهترین انتخاب برای عایق دیوارها یعنی کاغذ دیواری رسیده‌اید، ما برای ادامه مسیر با شما همراه هستیم.

  • مدل‌های ساده
  • مدل‌های راه راه
  • مدل‌های گلدار
  • مدل‌های پتینه
  • مدل‌های ابروبادی
  • مدل‌های داماسک
  • مدل‌های طرح سنگ

چگونه راهروی خانه یا محیط کار را تزئین کنیم؟

با استفاده از تابلوی نقاشی و قاب عکس

با قرار دادن میزهای کنسول و گلدان

با استفاده از کاغذ دیواری

شما کدام گزینه را انتخاب می‌کنید؟ اگر رأی‌تان با گزینه آخر است ادامه مطلب حتما برایتان جذاب خواهد بود، ضمن اینکه با به کار گیری راه حل سوم، شما از دو راه حل نخست نیز محروم نخواهید شد.

اگر می‌خواهید با یک راهروی متفاوت، از ورودی خانه یا محیط کار خود، یک فضای خاص و منحصر به فرد بسازید، استفاده از کاغذ دیواری مخصوص راهرو بهترین گزینه برای شماست، چراکه امکان انتخاب طرح‌هایی متفاوت با طرح کاغذ دیواری اصلی محیط (پذیرایی و اتاقها) را برای شما فراهم می‌سازد و به این ترتیب با خلق یک تضاد زیبایی‌شناسانه، بار هنری محیط خود را افزایش خواهید داد. تصور کنید اگر راهرو، کاغذ دیواری طرح ساده داشته باشد و پذیرایی، کاغذ دیواری طرح پتینه، چه هماهنگی زیبا و دلپذیری ایجاد خواهد شد که ترکیب آنها اصالت را فریاد می‌زند.

 استفاده از کاغذ دیواری راهرو در سایر قسمت‌های ساختمان

آیا می‌شود از کاغذ دیواری‌های راهرو در محیط‌های دیگر استفاده کرد؟ پاسخ مثبت است، چراکه در دنیای هنر هیچ غیرممکنی وجود ندارد. تنها کاری که شما باید انجام بدهید، این است که از مدلی استفاده کنید که به دلیل بزرگی مساحت تحت پوشش، محیط را دچار کسالت نکند. برای مثال استفاده از کاغذ دیواری طرح چوب پیشنهاد می‌شود، ضمن اینکه دست شما برای انتخاب بسیار باز است.

خریدکاغذ دیواری‌ راهرو

بیشتر از 50 سال است که شرکت لینوم فلکس (خانه تیمبرلند) واردات کاغذ دیواری‌های برندهای مطرح بازار را انجام می‌دهد و مرجع اصلی فروش این محصول در ایران به‌شمار می‌آید. به همین خاطر شما می‌توانید در این صفحه از سایت خانه تیمبرلند، زیباترین کاغذ دیواری راهرو را با قیمتی استثنایی خریداری کنید و جلوی درب منزل خود تحویل بگیرید. اگر در زمینه انتخاب کاغذ دیواری سوال دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارتباط با ما