کاغذ دیواری زرد

yellow wallpaper

کاغذ دیواری زرد برای بهره‌گیری از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این رنگ مانند انرژی و شادی در محیط طراحی شده‌ است. با نصب این کاغذ دیواری در محیط‌های مسکونی و تجاری، حس رضایت و خرسندی نیز افزایش می‌یابد. ویژگی‌های همچون روشنی و درخشش کاغذ دیواری زرد را به انتخابی مناسب برای محیط‌های کم‌نور و کوچک تبدیل کرده است. برای طراحی و تزیین دیوارهای اتاق‌های منزل، سالن پذیرایی، محل کار یا حتی ویترین فروشگاه می‌توانید از تنوع بالای طرح و رنگ کاغذ دیواری زرد و نمونه‌های کاغذ دیواری جدید مدرن با رگه‌هایی از رنگ زرد استفاده کنید.

سوالات متداول

FAQ
01. با نصب کاغذ دیواری زرد چه احساساتی را می‌توان به فضا منتقل کرد؟

با استفاده از کاغذ دیواری زرد حس انرژی، شادی و رضایت در فضا بیشتر می‌شود. با نصب این کاغذ دیواری محیطی گرم، روشن و صمیمی‌تر خواهید داشت.

02.آیا نصب کاغذ دیواری زرد برای فضاهای کوچک مناسب است؟

بله؛ رنگ زرد به دلیل روشنی و درخششی که دارد برای دلبازتر نشان دادن فضاهای کوچک مناسب است. همچنین محیط‌های کم‌نور با استفاده از این کاغذ دیواری روشن‌تر می‌شوند.

03.بهترین رنگ‌هایی که برای ترکیب با کاغذ دیواری زرد می‌توان استفاده کرد کدام است؟‌

اکثر رنگ‌ها به راحتی با کاغذ دیواری زرد ترکیب می‌شوند.رنگ‌های طوسی، سبز، کرم، بنفش و سفید محبوب‌ترین رنگ‌هایی هستند که معمولا کنار کاغذ دیواری زرد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

انواع رنگ کاغذ دیواری زرد

برای اینکه راحت‌تر از کاغذ دیواری‌های زرد برای هر فضا و سبک دکوراسیونی استفاده کنید، این محصولات در طیف رنگی متنوع و در طرح‌های متفاوتی در بازار موجود هستند. از جمله محبوب‌ترین رنگ‌ها و مدل‌های کاغذ دیواری زرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کاغذ دیواری زرد ساده 
  • کاغذ دیواری زرد کم‌رنگ 
  • کاغذ دیواری زرد خردلی 
  • کاغذ دیواری زرد لیمویی
  • کاغذ دیواری زرد طوسی
  • کاغذ دیواری زرد سبز
  • کاغذ دیواری زرد سفید

نمونه‌های کاغذ دیواری لوکس که در آن‌ها سایه‌های روشن و رنگ‌های سلطنتی به کار رفته است معمولا برای نصب در سالن‌های پذیرایی به سبک کلاسیک مناسب هستند. برای اتاق خواب نوزاد معمولا استفاده از رنگ زرد ساده و کم‌رنگ پیشنهاد می‌شود. برای اتاق نوجوان‌ها نیز می‌توانید نمونه‌های خردلی یا زرد طوسی را استفاده کنید.

استفاده از کاغذ دیواری زرد برای اتاق خواب 

نصب کاغذ دیواری زرد در اتاق خواب باعث می‌شود فضای پرانرژی و فعال‌تری داشته باشید. استفاده از این رنگ برای اتاق‌هایی با نور کم نیز مناسب است. به‌این‌ترتیب اتاق روشن‌تر و دلباز‌تر می‌شود. همچنین به‌راحتی می‌توان این رنگ را با رنگ وسایل اصلی اتاق همچون سرویس خواب طوسی، سفید، قهوه‌ای یا سبز ست کنید. برای خواب راحت‌تر بهتر است که طرح کاغذ دیواری اتاق خواب ساده باشد. 

نصب کاغذ دیواری زرد در پذیرایی 

یکی از ویژگی‌های کاغذ دیواری زرد این است که برای هر سبک دکوراسیونی استفاده می‌شود. طراحی این کاغذ دیواری‌ در تناژهای مختلف کرم، لیمویی و خردلی به هماهنگی راحت‌تر کاغذ دیواری با رنگ‌ وسایل مختلف در محیط کمک می‌کند. با استفاده از کاغذ دیواری زرد در پذیرایی حس نشاط و انرژی، اصالت و اعتماد به نفس افزایش می‌یابد. در‌نتیجه از کسلی و بی‌حالی مهمان جلوگیری می‌کند. همچنین اگر در سالن پذیرایی منبع نور طبیعی ندارید با نصب کاغذ دیواری زرد و خرید کفپوش pvc طوسی فضایی روشن‌تر و پرنور‌تر خواهید داشت. همچنین با استفاده از این رنگ فضای سالن بزرگ‌تر و دل‌بازتر به نظر می‌رسد. 

ویژگی‌های استفاده از کاغذ دیواری زرد در محیط 

در حوزه روانشناسی رنگ، زرد نماد خوش‌بینی، شادی، شور و شوق، سرگرمی، خیرخواهی، اعتماد به نفس، اصالت، خلاقیت، خرد و منطق است. با نصب کاغذ دیواری زرد در محیط‌های مختلف از جمله اتاق خواب، اتاق نشیمن، پذیرایی، آشپزخانه و حتی محیط کار، حس روشنی، طراوت و شادی به محیط منتقل می‌شود. همچنین این رنگ اثر مثبتی روی قسمت چپ مغز می‌گذارد که باعث افزایش قدرت یادگیری می‌شود.

به‌طورکلی برای تزریق انرژی بیشتر به محیط و ایجاد گرما و صمیمیت بیشتر بین اعضای خانواده پیشنهاد می‌کنیم در بخشی از دکوراسیون منزلتان از کاغذ دیواری زرد استفاده کنید. یک ویژگی دیگر رنگ زرد این است که به‌راحتی با هر رنگی هماهنگ می‌شود. با انتخاب کاغذ دیواری زرد و یک کفپوش متناسب با آن دکوری شیک و جذاب در خانه یا هر محیطی می‌توان خلق کرد. برای اطلاع از قیمت انواع کفپوش ارزان در سایت لینوم فلکس طرح مورد‌نظرتان را انتخاب و به صفحه آن مراجعه کنید. 

ارتباط با ما