کاغذ دیواری صورتی

pink wallpaper

طرح و رنگ کاغذ دیواری صورتی بیشتر باب طبع خانم‌ها و انتخابی مناسب برای نصب در اتاق خواب کودکان است. معمولا این رنگ کاغذ دیواری را برای اتاق نوزاد و کودک و برای دختربچه‌ها انتخاب می‌کنند. با نصب کاغذ دیواری صورتی هم فضای زیبایی خواهید داشت و هم احساسات لطیف و دلنشین در فضا حاکم می‌شود. علاوه‌بر کاغذ دیواری صورتی ساده، برای ایجاد فضایی شیک و خاص این مدل کاغذ دیواری در طرح‌های دیگری هم‌چون کاغذ دیواری صورتی اکلیلی و گل‌دار نیز تولید می‌شود. انواع کاغذ دیواری برای اتاق خواب با رنگ صورتی در طرح‌های ساده، پتینه، اکلیلی و ترکیبی را می‌توانید از فروشگاه لینوم فلکس خریداری کنید.

سوالات متداول

FAQ
01.استفاده از کاغذ دیواری صورتی در چه فضاهایی مناسب است؟

بیشتر برای اتاق نوزاد و خصوصا دختربچه‌ها از کاغذ دیواری صورتی استفاده می‌شود؛ اما این رنگ برای نصب در اتاق نشیمن، آشپزخانه و حتی برای طراحی دکوراسیون آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی انتخاب مناسبی است.

02.کاغذ دیواری صورتی را کنار چه رنگ‌هایی می‌توان استفاده کرد؟

رنگ صورتی انطباق‌پذیری بالایی دارد. این رنگ کاغذ دیواری را می‌توان در ترکیب با همه طیف‌های رنگی سبز، آبی، قرمز و زرد استفاده کرد. ترکیب رنگ صورتی و طوسی نیز یکی از ترکیب‌های خنثی محبوب است

03.استفاده از کاغذ دیواری صورتی چه ویژگی‌هایی به فضا می‌بخشد؟

استفاده از کاغذ دیواری صورتی باعث انتقال حس آرامش، صمیمیت، سرزندگی و نشاط به فضا می‌شود.

مکان‌های مناسب برای استفاده از کاغذ دیواری صورتی 

کاغذ دیواری صورتی یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین نوع کاغذ دیواری برای نصب در اتاق خواب نوزاد و کودکان است. با نصب کاغذ دیواری صورتی در قسمتی از پذیرایی، اتاق نشیمن یا آشپزخانه نیز می‌توان به ایجاد حس صمیمیت بیشتر کمک کرد. با استفاده از این رنگ صمیمیت، دوستی و احساسات در منزل پراکنده می‌شود. برای اطلاع از قیمت کاغذ دیواری پذیرایی در رنگ‌بندی‌ها و طرح‌های مختلف می‌توانید به صفحه محصول مورد‌نظرتان مراجعه کنید.

یکی دیگر از مکان‌های مناسب برای استفاده از کاغذ دیواری صورتی در محیط‌های کاری مانند آرایشگاه و سالن‌های زیبایی زنانه است. برای طراحی ویترین برخی فروشگاه‌های خاص هم‌چون فروشگاه‌های لوازم دکوری، اسباب‌بازی فروشی، فروشگاه لوازم آرایشی و لباس نیز استفاده از کاغذ دیواری صورتی انتخاب جذاب و متفاوتی به حساب می‌آید. 

انواع کاغذ‌ دیواری صورتی؛ بررسی تنوع طرح و مدل 

کاغذ دیواری صورتی با‌توجه‌به متفاوت بودن محل نصب در طرح‌های مختلف و طیف رنگی متنوعی در بازار موجود است. در‌حال‌حاضر محبوب‌ترین مدل‌های کاغذ دیواری صورتی شامل موارد زیر می‌شوند:

  • کاغذ دیواری صورتی ساده 
  • کاغذ دیواری صورتی تیره
  • کاغذ دیواری صورتی ملایم
  • کاغذ دیواری صورتی راه راه 
  • کاغذ دیواری پتینه صورتی
  • کاغذ دیواری صورتی اکلیلی
  • کاغذ دیواری صورتی طرح گل
  • کاغذ دیواری صورتی ستاره‌دار 

برای ایجاد ترکیب متفاوت‌تر و زیباتر برای اتاق و بخش‌های مختلف خانه یا محل کار، بهتر است بین طرح و رنگ کاغذ دیواری و کفپوش هماهنگی وجود داشته باشد. با‌توجه‌به جزئیات طراحی قیمت pvc کفپوش نیز متفاوت خواهد بود. هرچه هماهنگی بین کاغذ دیواری و طرح کفپوش و دیگر اجزای دکوراسیون بیشتر باشد، فضایی با جلوه زیباتر خواهید داشت.

ترکیب کاغذ دیواری صورتی با رنگ‌های دیگر در دکوراسیون منزل و محل کار

یکی از ویژگی‌های کاغذ دیواری صورتی، انطباق‌پذیری بالای آن با رنگ‌های دیگر است. این رنگ را می‌توانید در دکوراسیون منزل و محل کار با رنگ‌های آبی، سبز، قرمز و زرد ترکیب کنید. به این ترتیب علاوه‌بر اتاق خواب، با تهیه کاغذ دیواری برای سقف از این رنگ برای طراحی اتاق نشیمن یا فضای آشپزخانه نیز می‌توان استفاده کرد. با نصب کاغذ دیواری صورتی در قسمتی از اتاق حسی از لطافت، صمیمیت و سرزندگی به افراد منتقل می‌شود. در اتاق خواب نیز می‌توانید به‌راحتی کاغذ دیواری سفید را با رنگ سفید سرویس خواب یا حتی سرویس‌‌های چوبی به رنگ روشن هماهنگ کنید. برای افزایش حس شور و نشاط در فضا می‌توانید کاغذ دیواری صورتی را در کنار رنگ سبز به کار ببرید.

ویژگی‌های کاغذ دیواری صورتی 

در رنگ صورتی آرامش و محبت موج می‌زند. این رنگ سرزنده و شادی‌بخش و در درجه اول یک رنگ زنانه است. به همین دلیل استفاده از این رنگ کاغذ دیواری در اتاق خواب کودکان و خصوصا دختربچه‌ها طرفداران بسیاری دارد. حتی با نصب این رنگ کاغذ دیواری روی یکی از دیوارهای اتاق می‌توانید فضایی خاص و دلپذیر را ایجاد کنید.

رنگ صورتی مانند رنگ قرمز با عشق در ارتباط و نشان‌دهنده لطافت است. استفاده از این رنگ در محیط‌های کاری یا به عنوان کاغذ دیواری آشپزخانه باعث افزایش صمیمیت و ایجاد حس مثبت بین افراد می‌شود.

ارتباط با ما