کاغذ دیواری مدرن

وقتی دیوار فضای مورد نظر ما به کاغذ دیواری مدرن آراسته باشد، حسی از پیشرو بودن، همگام با شرایط زمانه حرکت کردن و نوعی هوشمندی به خرج دادن در طراحی داخلی را به ذهن می‌رساند.اگر شما علاقه دارید پای مدرنیته را به محیط منزل یا شغل خود باز کنید، یکی اولین راهکارها انتخاب یک کاغذ دیواری مدرن است؛ مدلی که با انواع کلاسیک و نیمه کلاسیک آن تفاوت بارز دارد. بسیاری از مردم فکر می‌کنند طرح کاغذ دیواری مدرن الزاما طرحی مینی‌مالیستی دارد، اما مینی مال بودن، تنها یکی از انوع کاغذ دیواری مدرن است. در ادامه با مدل‌های مختلف کاغذ دیواری مدرن جدید موجود در لینوم فلکس آشنا می‌شویم.

سوالات متداول

FAQ
01.کاغذ دیواری مدرن برای چه فضاهای مناسب است؟

کاغذ دیواری مدرن به علت طرح های امروزی و متنوعی که دارد برای اکثر فضاها مثل اتاق پذیرایی، اداره، اتاق خواب و … که به سبک مدرن دیزاین شده اند کاربرد دارد.

02.کاغذ دیواری سبک مدرن چه الگو و طرح هایی دارد؟

انواع کاغذ دیواری مدرن در طرح ها و  الگوهای مختلفی در بازار قابل خریداری هستند. الگوهای هندسی، عناصر طبیعی مانند برگ، گل، طرح های راه راه و  طرح کاغذ دیواری مدرن ساده … محبوب ترین طرح های کاغذ دیواری مدرن هستند.

03.محبوب ترین رنگ های کاغذ دیواری مدرن کدام است؟

کاغذ دیواری مدرن طوسی یکی از محبوب ترین رنگ های این سبک کاغذ دیواری است. البته انتخاب رنگ کاغذ دیواری مدرن ارتباط مستقیمی با سلیقه شخصی شما و رنگ سایر المان های مکان موردنظرتان دارد.

04.قیمت کاغذ دیواری مدرن چقدر است؟

قیمت کاغذ دیواری به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد. فروشگاه لینوم فلکس انواع کاغذ دیواری مدرن را با بالاترین کیفیت و  مناسب ترین قیمت ارائه می‌کند.

05.زیباترین طرح کاغذ دیواری مدرن برای پذیرایی چه طرح هایی است؟

زیباترین طرح های کاغذ دیواری مدرن پذیرایی را می‌توانید در آلبوم کاغذ  دیواری سالمون بری، آمبرو، کلودبری مشاهده کنید و از تنوع طرح و مدل لذت ببرید.

 تکرار، دلیل حس پویایی در کاغذ دیواری مدرن

وقتی یک شکل یا طرح خاص بدون پیروی از یک الگوی مشخص و به صورت پراکنده، توأمان و مرتب تکرار می‌شود، ضمن جلوگیری از خسته شدن چشم، نوعی پویایی و پایان ناپذیری را به ذهن می‌رساند که ویژگی مهم کاغذ دیواری مدرن است. کاغذ دیواری مدرن در میان قیمت کاغذ دیواری ضد آب، بسیار محبوب و پرطرفدار است که در ادامه ویژگی‌های این سبک کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

رنگ خنثی، دلیل وجود آرامش در کاغذ دیواری طرح مدرن

وقتی کاغذ دیواری مدرن از یک رنگ خنثی بهره برده است، معنی و مفهوم آن این است که دست شما را در تهیه  و انتخاب مبلمان و دیگر اکسسوری‌ های مورد نیاز در محیط باز گذاشته است. خلاف آنچه ممکن است فکر کنید، صرفا رنگ‌های سیاه و سفید و نقره‌ای و طوسی، رنگ خنثی به حساب نمی‌آیند و دایره انتخاب رنگ خنثی برای کالای کاغذ دیواری، گسترده‌تر از کالاهای دیگر است. با این حال کاغذ دیواری طوسی مدرن یکی از پرطرفدار ترین رنگ های کاغذ دیواری مدرن به انتخاب مشتریان است. همچنین به دلیل آرامش بخش بودن طرح‌ها و رنگ‌های کاغذ دیواری مدرن،  یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب هستند.

هنر، مفهوم جدا نشدنی از کاغذ دیواری مدرن

وقتی تصمیم می‌گیریم دیوار محیط مورد نظر ما با کاغذی پوشانده شود که طرحی مدرن را پیش چشم می‌گذارد، در حقیقت داریم عامدانه فضا را شبیه به یک گالری یا نمایشگاه در می‌آوریم و این همان چیزیست که بسیاری از سلائق امروزی به دنبال آن هستند. در این مدل از کاغذ دیواری معمولا یک طرح بزرگ واحد، کلیت دیوار را در برمی‌گیرد و در اولین نگاه، توجه را به وضوح جلب می‌کند.

هندسه، تلفیقی از هنر و علم در طرح کاغذ دیواری مدرن

اشکال هندسی برای بسیاری از مردم با نوعی سکون و آرامش خاطر همراه است و این الزاما به این معنا نیست که طرفداران این طرح دچار اختلال او.سی.دی باشند، بلکه نشان دهنده این است که این افراد زیبایی نظم ذهنی را درک کرده‌اند. این مدل از کاغذ دیواری مدرن برای چنین افرادی سرشار از حس نشاط است و کمک می‌کند که حتی اگر برای اولین بار، حضور در محیطی را تجربه می‌کنند، حس تعلق خاطر نسبت به آن داشته باشند. انواع کاغذ دیواری اشکال هندسی سبک مدرن می‌توانند انتخاب بسیار مناسبی برای دیزاین فضاها به این شکل باشند.

صنعت، همراه جدایی ناپذیر از کاغذ دیواری طرح مدرن

شکل‌های صنعتی برای جا باز کردن در کاغذ دیواری مدرن یک دلیل تاریخی دارند! در اروپای اوایل قرن بیست، وقتی رکود اقتصادی اتفاق افتاد، خیلی از کارخانه‌ها و مراکز تولیدی تعطیل شدند و کاربری آنها به منازل مسکونی تغییر پیدا کرد. مردمی که برای تهیه الزامات زندگی هم دچار مشکل بودند، این توانایی را نداشتند که به سروشکل و ظاهر بنا دست ببرند و اینطور شد که طرح‌های صنعتی هم به طراحی داخلی منازل راه پیدا کرد و تا امروز هم اشکال صنعتی جای مهمی در کاغذ دیواری مدرن دارند. همچنین سبک مدرن، یکی از گزینه‌های جذاب برای انتخاب کاغذ دیواری سالن پذیرایی کلاسیک است.

چه چیز قیمت کاغذ دیواری مدرن را تعیین می‌کند؟

قیمت کاغذ دیواری مدرن به عوامل مختلفی بستگی دارد. جنس پی وی سی یا نانوون، برند، کشور سازنده، متریال ساخت و ابعاد آن باعث تغییر قیمت کاغذ دیواری مدرن می‌شود. حتی گاها طرح های خاص و پیچیده کاغذ دیواری مدرن می تواند در قیمت نهایی تاثیر گذار باشد. کاغذ دیواری مدرن در لینوم فلکس از بهترین برند و متریال ساخته شده‌ که ضد‌خش و ضد‌حساسیت هستند و با مناسبترین قیمت به بازار عرضه می شود.

خرید کاغذ دیواری مدرن از لینوم فلکس

لینوم فلکس عرضه‌کننده انواع کاغذ دیواری مدرن با متریال با‌کیفیت است. تمامی انواع کاغذ دیواری در لینوم فلکس ضد‌حساسیت هستند و دوام بالایی دارند. ارسال کاغذ دیواری به سراسر کشور با بسته‌بندی حرفه‌ای و بدون ذره‌ای آسیب به محصول انجام می‌شود. تیم جوان و متخصص شرکت لینوم فلکس، نصب کاغذ دیواری در انواع محیط‌های اداری و خانگی را به بهترین شکل انجام می‌دهد.

ارتباط با ما