کاغذ دیواری با کیفیت

کاغذ دیواری با کیفیت، معرفی آلبوم وینچنزو

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

کاغذ دیواری با کیفیت چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ استفاده از کاغذ دیواری‌ چندین سال است که به عنوان یک روش زیباسازی دیوار مود استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر نیز مدل‌های مختلفی از کاغذ دیواری‌ها در بازار وجود دارند. یک کاغذ دیواری باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد که بتوان آن را در گروه کاغذ دیواری با کیفیت قرار داد. آلبوم کاغذ دیورای وینچنزو یک آلبوم با کیفیت، زیبا و جذاب است که می‌توانید برای فضای مورد نظر خود از آن استفاده کنید. اگر قصد آشنایی با این کاغذ دیواری را دارید، این مطلب را از دست ندهید.

ویژگی های یک آلبوم کاغذ دیواری با کیفیت

آلبوم کاغذ دیواری وینچنزو یک آلبوم کاغذ دیواری با کیفیت است که در اولین نگاه می‌تواند شما را به خود جذب کند. طیف رنگی به‌کار رفته در این کاغذ دیواری جذاب معمولا روشن است و این موضوع باعث می‌شود که شما در محیط مورد نظر فضایی بزرگ‌تر و نورانی‌تر را داشته باشید.

کاغذ دیواری‌های آلبوم وینچنزو در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی ارائه می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به کلاسیک با داماسک تک، طرح گلدار با رنگ‌بندی متنوع، طرح کلاسیک با داماسک شلوغ، طرح داماسک گل‌دار و طرح داماسک ساده اشاره کرد. به لطف طرح‌های متنوع و رنگ‌بندی‌های مختلف کاغذ دیواری‌های این آلبوم، شما می‌توانید از آن در محیط‌های مختلفی از جمله اتاق پذیرایی استفاده کنید.

ویژگی های یک آلبوم کاغذ دیواری با کیفیت

همچنین یکی از مواردی که بررسی آلبوم وینچنزو را ضروری می‌کند، قابلیت استفاده از این کاغذ دیواری در همه سبک‌ها است. از این رو، شما با کمک آن دیگر نگران هارمونی وسایل از دید طراحی نخواهید بود. البته که بهتر است که در حین خرید کاغذ دیواری، به طرح مورد نظر خود از این آلبوم توجه ویژه داشته باشید.

به طور کلی می‌توان گفت که اوج جذابیت آلبوم کاغذ دیواری با کیفیت وینچنزو در دو سبک کلاسیک و نئوکلاسیک نمایان می‌شود. اما این بدین معنا نیست که اگر از آن در سبکی مانند مدرن استفاده کنید، جلوه آن از بین می‌رود. بلکه در دو سبک کلاسیک و نئوکلاسیک، جذابیت این آلبوم به حداکثر میزان خود می‌رسد.

چرا وینچنزو یک کاغذ دیواری با کیفیت است؟

مواردی وجود دارند که در کنار هم باعث تمایز پیداکردن آلبوم وینچنزو نسبت به آلبوم‌های دیگر می‌شوند. به عنوان مثال، در ساخت کاغذ دیواری‌های این آلبوم از پی وی سی با گرماژ استفاده شده است. این موضوع باعث می‌شود که کاغذ دیواری شما به نوعی یک عایق صدا و حرارتی باشد.

کاغذ دیواری با کیفیت

ابعاد کاغذ دیواری‌های وینچنزو

آلبوم کاغذ دیواری‌های وینچنزو از نظر ابعاد هر رول وجه تمایزی نسبت به کاغذ دیواری‌ها و آلبوم‌های دیگر دارد. به گونه‌ای که هر رول از این آلبوم کاغذ دیواری می‌توان تا 5 متر مربع از دیوار را پوشش دهد. این در حالی است که رول‌های ساده تنها دو الی سه متر از دیوار را پوشش می‌دهند.

مطالعه کنید: آلبوم کاغذ دیواری وینچنزو

نکته‌ای که درباره ابعاد هر رول از کاغذ دیواری باید در نظر داشته باشید این است که هرچه عرض کاغذ دیواری زیادتر باشد، شما خطوط حاشیه کمتری را روی دیوار مشاهده می‌کنید. در نظر داشته باشید که کاغذ دیواری‌های آلبوم وینچنزو دارای طولی به اندازه ده متر و عرضی به اندازه 53 سانتی‌متر هستند. تمام این موارد دست به دست هم می‌دهند تا شما کمترین خطوط حاشیه را روی دیوار مشاهده کنید.

کاغذ دیواری با کیفیت حتما باید قابل شست و شوی باشد!

قابلیت شست و شوی آسان یکی از ملاک های مهم است، در زمان خرید باید به آن توجه داشته باشید. محصولات آلبوم کاغذ دیواری وینچنزو 100 درصد قابل شست و شو هستند. در این میان نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که کاغذ دیواری‌های این آلبوم را تقریبا می‌توان با هرنوع مواد شوینده‌ای به‌جز وایتکس شست.

به این دلیل می‌توان محصولات آلبوم وینچنزو را در لیست انواع کاغذ دیواری با کیفیت قرار داد که محصولات این آلبوم دارای قابلیت ضد گرد و غبار هستند. این موضوع باعث می‌شود که گرد و غبار وارد بافت آن نشود و رنگ و طراوات کاغذ دیواری شما از بین نرود. نکته‌ای که در این میان باید به آن توجه داشته باشید این است که محصولات آلبوم وینچزو به لطف کیفیت بالای خود دارای ویژگی ضد لک نیز هستند. این ویژگی باعث می‌شود که پس از شست و شو یا ریختن مواد مختلف، رنگ و بافت آن بخش از کاغذ دیواری شما تغییر نکند.

قابلیت تعمیر و ترمیم آسان

محصولات آلبوم وینچنزو به دلیل برخورداری از ویژگی ترمیم و تعمیر آسان در لیست انواع کاغذ دیواری با کیفیت از خانه تیمبرلند قرار می‌گیرند. زمانی که به هر دلیلی کاغذ دیواری شما آسیب ببیند، به راحتی می‌توانید آن را برطرف کنید. البته که این کار نیازمند دانش تخصصی در این زمینه است و ممکن است بدون داشتن دانش تخصصی، کاغذ دیواری شما خراب‌تر از قبل شود.

دریافت گواهینامه استاندارد از ایتالیا

یک کاغذ دیواری با کیفیت باید دارای استانداردهای روز جهانی باشد. خوشبختانه محصولات آلبوم کاغذ دیواری وینچنزو توسط جدیدترین تکنولوژی‌های روز اروپا تولید می‌شوند و این دلیلی برا کیفیت بالای این کاغذ دیواری‌ها است. همچنین متریال به‌کار رفته در این کاغذ دیواری‌ها نیز تحت لیسانس Desmond ایتالیا هستند و تا سالیان سال بدون هیچ مشکلی خانه شما را زیبا می‌کنند.

کاغذ دیواری با کیفیت باید مقاوم در برابر نور خورشید باشد!

زمانی که قصد خرید کاغذ دیواری با کیفیت را دارید، باید به مقاومت آن در برابر نور آفتاب نیز توجه داشته باشید. به دلیل این که ممکن است در طول روز دائما کاغذ دیواری شما با نور آفتاب در تماس باشد، در گذر زمان ممکن است رنگ آن بخش از بین برود یا بافت کاغذ دیواری در آن بخش خراب شود. محصولات آلبوم وینچنزو از خانه تیمبرلند دارای گواهی مقاومت در برابر نور خورشید هستند. این گواهی به این معناست که حتی پس از چند سال تماس با نور آفتاب نیز بافت و رنگ کاغذ دیواری شما از بین نخواهد رفت.

قابلیت نصب آسان

در گذشته کاغذ دیواری‌ها با چسب‌هایی نصب می‌شدند که شیری‌رنگ بودند و در صورت مالیده‌شدن به جایی دیگر پاک نمی‌شدند. این در حالی است که یک کاغذ دیواری با کیفیت با کمک چسب پودری به راحتی نصب می‌شود.

چسب‌های پودری پس از ترکیب با آب، فرم ژله‌ای به خود می‌گیرند و به راحتی می‌توانید با کمک آن کاغذ دیواری را نصب کنید. در کاغذ دیواری های با کیفیت از چسب‌های پودری برای نصب استفاده می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که اگر حتی پس از نصب نیز چسب روی سقف یا خود کاغذ دیواری مالیده شده باشد، آن را به شکل پرز جداکنید.

برای مشاهده ویدئو آلبوم کاغذ دیواری وینچنزو اینجا کلیک کنید.

معرفی فضاهای مناسب برای کاغذ دیواری‌های آلبوم وینچنزو

در زمان اجرای دکوراسیون در فضای مورد نظر ابتدا باید طرح‌های کاغذ دیواری‌های خود را در نظر داشته باشید. در صورت که شما به طرح کاغذ دیواری خود توجه نداشته باشید، ممکن است که جلوه آن از بین برود. همچنین برای داشتن جلوه‌ای زیبا، باید فضای استفاده از طرح مورد نظر را نیز بلد باشید. به طور کلی می‌توان گفت که از آلبوم کاغذ دیواری وینچنزو در تمام محیط‌ها می‌توان استفاده کرد. اما در چهار محیط سالن پذیرایی و نشیمن، پشت تلویزیون، اتاق خواب و تالار جذابیت آن به حداکثر می‌رسد.

کاغذ دیواری با کیفیت

استفاده از کاغذ دیواری هاب با کیفیت آلبوم وینچنزو در سالن‌های پذیرایی و نشیمن

شما با کمک آلبوم وینچنزو، می‌توانید در محیط پذیرایی و نشیمن خود یک حس کلاسیک و البته دوست‌داشتنی را ایجاد کنید. در نظر داشته باشید که پیشنهاد می‌کنیم در کنار این آلبوم، از طرح‌های ساده‌تر نیز در این محیط استفاده کنید.

برای جذابیت بیشتر، شما می‌توانید در یک دیوار از طرح شلوغ و در دیوارهای دیگر از طرح‌های نسبتا ساده استفاده کنید. به گونه‌ای که در دیوار بزرگ‌تر از نوع داماسک شلوغ استفاده شده باشد و در دیوارهای کنار، طرح‌های ساده‌تر مانند داماسک تگ‌گل را شاهد باشیم.

کاغذ دیواری با کیفیت در اتاق خواب تمرکز بر آرامش و زیبایی

آلبوم کاغذ دیواری وینچنزو به عنوان یک مجموعه‌ای از انواع کاغذ دیواری با کیفیت می‌تواند در محیط اتاق خواب نیز مورد استفاده قرار بگیرد. به عنوان مثال، شما می‌توانید در دیواری که پشت تخت خواب قرار دارد، از داماسک شلوغ و در دیوارهای کنار از داماسک ساده استفاده کنید. این کار شما باعث می‌شود که جلوه اتاق چندین برابر قبل خود شود.

اینجا کلیک کنید  کاغذ دیواری شیک و زیبا چه ویژگی‌هایی دارد؟ (راهنمای خرید کامل)

پشت تلویزیون؛ مکانی مناسب برای استفاده از کاغذ دیواری‌های آلبوم وینچنزو

کاغذ دیواری‌های آلبوم وینچنزو این قابلیت را دارند تا از آن‌ها بتوانید در دیوار پشت تلویزیون نیز استفاده کنید. به لطف طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به‌کار رفته در مدل‌های متنوع آلبوم وینچنزو، این امکان را دارید تا مطابق با دیزاین مورد نظر خود، از یکی از مدل‌های داماسک یا گل‌دار وینچنزو در پشت تلوزیون خود استفاده کنید.

کاغذ دیواری‌های آلبوم وینچنزو را از خانه تیمبرلند بخواهید

در حین خرید کاغذ دیواری با کیفیت باید به نکات مختلفی درباره آن توجه داشت. آلبوم کاغذ دیواری وینچنزو آلبومی است که تمام ویژگی‌های یک کاغذ دیواری با کیفیت را در خود جای داده است. از این آلبوم می‌توان در فضاهای مختلفی از جمله اتاق پذیرایی و نشیمن، به عنوان کاغذ دیواری پشت تلویزیون، اتاق خواب و تالار استفاده کرد. شما می‌توانید مدل‌های مختلف این آلبوم را از مجموعه خانه تیمبرلند با تخفیف ویژه خریداری کنید.

پیشنهاد می کنم کانال اینستاگرام لینوم فلکس را حتماً دنبال کنید. برای خرید کاغذ دیواری با ما تماس بگیرید 02126114326 (سازمان فروش).

نظرات کاربران

Comments
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کاغذ دیواری با کیفیت، معرفی آلبوم وینچنزو”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

ارتباط با ما