دکوراسیون دفتر وکالت؛ 7 رمز طلایی برای داشتن دکور شیک و جذاب!

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دکوراسیون دفتر وکالت روی دیدگاه و اعتماد موکل تاثیر مستقیمی می‌گذارد. با داشتن یک طراحی شیک و ظریف، به‌طور غیرمستقیم به موکل خود می‌گویید که به جزئیات در کار اهمیت می‌دهید و نکته‌بین هستید. بااستفاده از رنگ‌های جذاب، مبلمان باکیفیت، نورپردازی مناسب، فضای کارآمد، عناصر طراحی مدرن و ایجاد فضایی آرام می‌توانید دفتر وکالت شیک و جذابی داشته باشید. برای ایجاد دکوراسیون شیک در دفتر وکالت، ۷ راهکار استثنایی و منحصربه‌فرد وجود دارد که در این مقاله معرفی می‌کنیم. ایده‌های این مقاله، تعامل و ارتباط با افراد و مشتری‌ها را بهبود بخشیده و باعث ایجاد آرامش و راحتی هنگام کار روی یک پرونده دفاعی دشوار می‌شوند.

دکوراسیون دفتر وکالت روی دیدگاه و اعتماد موکل تاثیر مستقیمی می‌گذارد. با داشتن یک طراحی شیک و ظریف، به‌طور غیرمستقیم به موکل خود می‌گویید که به جزئیات در کار اهمیت می‌دهید و نکته‌بین هستید. بااستفاده از رنگ‌های جذاب، مبلمان باکیفیت، نورپردازی مناسب، فضای کارآمد، عناصر طراحی مدرن و ایجاد فضایی آرام می‌توانید دفتر وکالت شیک و جذابی داشته باشید. برای ایجاد دکوراسیون شیک در دفتر وکالت، ۷ راهکار استثنایی و منحصربه‌فرد وجود دارد که در این مقاله معرفی می‌کنیم. ایده‌های این مقاله، تعامل و ارتباط با افراد و مشتری‌ها را بهبود بخشیده و باعث ایجاد آرامش و راحتی هنگام کار روی یک پرونده دفاعی دشوار می‌شوند.

۱. مجسمه‌ها و نمادهای عدالت؛ برای تزیین دکوراسیون دفتر وکالت

روی میز یا قفسه کتاب، نمادها و مجسمه‌های مرتبط با عدالت مانند مجسمه بانوی عدالت قرار دهید. شما می‌توانید از وسایل دکوراتیوی مانند چکش قضاوت، مجسمه‌های شیک و مدرن به همراه لوازم التحریر شیک برای تزیین میز وکالت استفاده کنید. برای تابلوها و قاب روی دیوارها، به سراغ موضوعاتی مرتبط با عدالت بروید. درمجموع، برای تزیین دفتر وکالت پیشنهاد می‌دهیم وسایل زیر را در گوشه کنار اتاق استفاده کنید.

 • گلدان‌های گل برای ارتباط با طبیعت و آرامش
 • استفاده از قاب عکس‌های خانوادگی روی میز شخصی برای جلب اعتماد مشتری
 • آثار هنری مانند مجسمه‌های برنزی یا نقاشی‌های دیواری
 • مدارک شخصی مربوط به وکالت
 • جعبه زیبایی برای عود و جاعودی یا انواع چای و نوشیدنی روی میز پذیرایی

ایده کاغذ دیواری چاپی، امکان طراحی دیوار دفتر وکالت با طرح دلخواه را برایتان فراهم می‌کند. فقط کافی است تا طرح موردنظر خود مرتبط با موضوع عدالت را انتخاب و روی کاغذ دیواری چاپ کنید. کاغذ دیواری‌های چاپی، یکی از انواع کاغذ دیواری جدید است که همچنان طرفداران خودش را دارد.

نمادهای عدالت برای دکوراسیون دفتر وکالت؛ ایجاد‌کننده حس امنیت و قدرت

۲. کاغذ دیواری پتینه؛ ایجاد کننده بافت و عمق به فضای دفتر وکالت

قید دیوارهای سفید گچی و ساده را برای دکوراسیون دفتر وکالت بزنید و با وسایل دکوراتیو یا کاغذ دیواری طرح‌دار به فضا شخصیت ببخشید. بهتر است فضای دفتر وکالت را بازسازی کرده و دوباره رنگ و لعابی درخور فعالیت خود به آن ببخشید. ایده استفاده از کاغذ دیواری برای دکوراسیون دفاتر وکالت، ایده‌ای مقرون‌به‌صرفه و شیک است. برای اجرای این ایده، طرح‌هایی را برای پوشش دیوارها انتخاب کنید که عمق، بافت و رنگ را به فضای دکوراسیون اضافه می‌کنند. یک کاغذ دیواری طرح‌دار همه این ویژگی‌ها را دارد. 

اگر بین طرح‌های مختلف کاغذ دیواری سردرگم شده‌اید و نمی‌دانید کدام طرح هندسی یا سنگی را خریداری کنید،‌ ما خرید کاغذ دیواری پتینه را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این نوع کاغذ دیواری، رنگ، بافت و عمق به فضای دفتر بخشیده و با عناصر دیگر دکوراسیون کلاسیک به‌خوبی هماهنگ می‌شود.

کاغذ دیواری پتینه لینوم فلکس؛ مناسب دکوراسیون دفتر وکالت

۳. پارکت یا موکت نرم؛ برای کفپوش انواع دکوراسیون دفتر وکالت

دفتر وکالت، فضایی است که افراد، باصلابت یا تند روی آن قدم می‌زنند. برای کفپوش این مکان‌ها،‌ به سراغ رنگ‌های سرد سرامیکی یا بتنی نروید و از رنگ‌های گرم استفاده کنید. کفپوش پارکت طرح چوب یا اپوکسی‌های مات به همراه یک فرش زیبای ایرانی ایده‌های خوبی برای دکوراسیون دفتر وکالت هستند. یک کفپوش با بافتی نرم مانند موکت هم برای ایجاد فضای آکوستیک در دفتر وکالت مناسب است. این مدل کفپوش، حسی از گرما و راحتی به اتاق می‌بخشد.

اگر صدای راه رفتن روی کفپوش‌های چوبی لابی یا اتاق انتظار دفتر وکالت آزاردهنده است، به‌جای آن از کفپوش پی وی سی استفاده کنید. این نوع کفپوش، ویژگی عایق صدا را با ظاهر کفپوش چوبی دارد. همچنین، قیمت کفپوش پی وی سی و نصب آن، ارزان‌تر از کفپوش‌های دیگر تمام می‌شود. 

کفپوش پی وی سی؛ بهترین عایق صدای کف برای فضای دفتر وکالت

۴. مبلمان ارگونومیک و راحت؛ ایجاد حس اعتماد و راحتی در موکل

استفاده از کاغذ دیواری اداری در کنار یک مبلمان راحتی، فضایی شیک، مدرن و امروزی به‌وجود می‌آورد. شما قرار است ساعت‌های طولانی روی صندلی و پشت میز بنشینید؛ پس حتما میز و صندلی ارگونومیک انتخاب کنید تا متناسب با قد و جثه شما باشد. برای مهمانان خود، انتخاب یک مبل تک نفره کوچک بهتر از صندلی اداری است. یک مبل راحتی با پارچه لطیف، ایده‌ای خلاقانه برای آرام کردن یک مشتری عصبانی یا ناراحت خواهد بود. برای مبلمان به سراغ چوب‌های لوکسی مانند ماهون و گردو با رنگ‌های گرم بروید.

استفاده از صندلی راحت در طراحی دفتر وکالت

۵. رنگ‌ گرم قهوه‌ای؛ برای ایجاد حس ثبات و امنیت

رنگ‌ها در دکوراسیون دفتر وکالت نقش بسزایی دارند؛ زیرا آثار روان‌شناختی متفاوتی روی افراد می‌گذارند. برای دیزاین فضای دفتر وکالت، استفاده از تنالیته رنگ‌های آبی، قهوه‌ای، سبز و سفید پیشنهاد می‌شود. شما می‌توانید از ترکیب رنگ و کاغذ دیواری برای طراحی متفاوت دیوارها استفاده کنید؛ رنگ قهوه‌ای، حس ثبات و امنیت ایجاد کرده و می‌توانید در اتاق پذیرایی یا دفتر کار شخصی وکیل از این رنگ استفاده کنید.

اتاق مدیریت یا گردهمایی را سفید رنگ بزنید تا فضایی مرتب برای تصمیم‌گیری‌ها با ذهن باز داشته باشید. رنگ سبز را به‌عنوان رنگی طبیعی با گلدان‌های سبز درون فضا به‌کار ببرید، تا حس آرامش بیشتری به فضا ببخشید.

مبلمانی با چرم قهوه‌ای؛ وسیله‌ای لوکس برای دکوراسیون داخلی دفتر وکالت

۶. استفاده از منابع نوری دکوراتیو؛ برای دیزاین دفتر وکالت کوچک

منابع نوری درون دکوراسیون دفتر وکالت نمادی از حرکت شما به‌سوی روشنایی هستند؛ پس قید تاریکی فضا را بزنید! ازطرفی، نورپردازی اتاق وکیل با نورهای سقفی، یک ایده قدیمی است. اگر اتاق شما پنجره دارد، از نور آفتاب برای گرمابخشی به دکوراسیون دفتر وکالت استفاده کنید. نورپردازی مخفی درون قفسه کتاب‌ها یا اطراف اتاق را از یاد نبرید. 

اگر تابلویی ارزشمند روی دیوار دارید یا مدارک وکالت خود را قاب‌شده روی دیوار نصب کرده‌اید، از یک چراغ دیوارکوب برای تاکید روی آن‌ها استفاده کنید. شما برای دیزاین دفتر وکالت کوچک می‌توانید از نورپردازی کمک بگیرید و فضا را بزرگ‌تر جلوه دهید. یک لامپ نوری کم‌مصرف ال‌ای‌دی با طراحی مدرن برای روی میز انتخاب کنید و همیشه آن را روشن نگه دارید.

استفاده از نور مخفی در کتابخانه دفتر وکالت

۷. اهمیت طراحی دقیق اتاق جلسه در دفتر وکالت

همین‌طور که شما باید حافظ حریم شخصی موکل خود باشید، فضای دفتر شما هم باید این تفکر را منعکس کند. اتاق جلسه فضایی است که با موکلین یا همکاران خود، در آن جمع می‌شوید و به موضوعات جنجال‌برانگیزی می‌پردازید. بهتر است این اتاق از فضاهای دیگر دفتر وکالت جدا بوده و حتی دید نداشته باشد. برای طراحی اتاق جلسه از دکوراسیون لوکس و جذاب استفاده کنید. 

میزهای گردهمایی،‌ کفپوش مناسب،‌ کاغذ دیواری لاکچری و نورپردازی مخفی می‌توانند ایده‌های جذابی برای این اتاق باشند. برای دیوارهای اتاق جلسه، قیمت کاغذ دیواری لاکچری را با پنل‌های دیواری یا نما سنگی مقایسه کنید. پس از آن، بهترین انتخاب را طبق سلیقه و بودجه خودتان برای دکوراسیون داخلی دفتر وکالت داشته باشید.

۷. اهمیت طراحی دقیق اتاق جلسه در دفتر وکالت همین‌طور که شما باید حافظ حریم شخصی موکل خود باشید، فضای دفتر شما هم باید این تفکر را منعکس کند. اتاق جلسه فضایی است که با موکلین یا همکاران خود، در آن جمع می‌شوید و به موضوعات جنجال‌برانگیزی می‌پردازید. بهتر است این اتاق از فضاهای دیگر دفتر وکالت جدا بوده و حتی دید نداشته باشد. برای طراحی اتاق جلسه از دکوراسیون لوکس و جذاب استفاده کنید. میزهای گردهمایی،‌ کفپوش مناسب،‌ کاغذ دیواری لاکچری و نورپردازی مخفی می‌توانند ایده‌های جذابی برای این اتاق باشند. برای دیوارهای اتاق جلسه، قیمت کاغذ دیواری لاکچری را با پنل‌های دیواری یا نما سنگی مقایسه کنید. پس از آن، بهترین انتخاب را طبق سلیقه و بودجه خودتان برای دکوراسیون داخلی دفتر وکالت داشته باشید.

سبک‌های کلاسیک و مدرن؛ بهترین سبک‌ها برای دکوراسیون دفتر وکالت 

دفتر وکالت مکانی است که مراجعین مشکلات حقوقی خود را به آنجا می‌آورند تا از آن‌ها دفاع شود. دو سبک کلاسیک و مدرن نشان‌دهنده لوکس بودن فضای وکالت هستند؛ درعین‌حال، حس گرمی و خلوص نیت را هم به مخاطبتان منتقل می‌کنند؛ بنابراین سبک کلی دفتر وکالت را می‌توانید کلاسیک یا مدرن انتخاب کنید.

برای طراحی دکوراسیون دفتر وکالت از ایده‌هایی الهام بگیرید که بازتاب‌دهنده احساس اعتماد، آرامش، شیک بودن و قدرت شما باشد. طراحی و دیزاین دفتر وکالت خود را با ایده‌هایی مانند مجسمه‌های عدالت، کفپوش عایق پی‌وی‌سی با طرح چوب یا کاغذدیواری‌های لاکچری انجام دهید. شما از چه ایده‌ها یا وسایل  دیگری برای تاثیرگذاری مثبت روی موکل خود استفاده می‌کنید؟ 

نظرات کاربران

Comments
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

 • سارا 30 آبان 1402

  رمز اولش پوله

  پاسخ دهید
 • ,سعید فقیهی 30 آبان 1402

  دفاتر لاکچری با توضیحات فوق لاکچری در مورد تغییرات دکوراسیون خبر از درآمد میلیاردی وکلا میده قابل توجه ،بی توجه مخالفان قانون تسهیل

  پاسخ دهید
 • وکیل یاسمن 1 آذر 1402

  مطلب جالبی بود ، بسیار عالی

  پاسخ دهید
  • مدیر سایت 15 آذر 1402

   با تشکر از حسن نظر شما دوست عزیز

   پاسخ دهید
  • زهرا سلحشوری 18 آذر 1402

   خیلی عالی و راه گشا بود .

   پاسخ دهید
   • مدیر سایت 21 آذر 1402

    ممنون از حسن نظر شما دوست عزیز

    پاسخ دهید
 • اراد رادار 2 آذر 1402

  ☹☹☹☹☹ پولش چقد دکورها هی خدای من

  پاسخ دهید
 • محمد علی دهقان پور 6 آذر 1402

  حالا دیگه از این خبرا نییت ۸۰ درصد وکلا پول تمدید دفترچه وکالت شون رو نمیتونن در بیارن

  پاسخ دهید
  • مدیر سایت 15 آذر 1402

   دوست عزیز
   این مقاله برای ایده گرفتن هست و کسانی که توانایی مالی دارند و طراحان داخلی می توانند از این مطلب استفاده نمایند.

   پاسخ دهید
 • محسن 19 آذر 1402

  جالب وپر محتوی بود

  پاسخ دهید
  • مدیر سایت 21 آذر 1402

   باتشکر از حسن نظر شما دوست عزیز

   پاسخ دهید
 • علی 20 آذر 1402

  عالی👌

  پاسخ دهید
  • مدیر سایت 21 آذر 1402

   باتشکر از حسن نظر شما

   پاسخ دهید
ارتباط با ما