راهنمای انتخاب کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک

در خرید کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک، چه نکاتی را رعایت کنیم؟

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

تصور کنید که در خیابان‌ها یا مراکز خرید شهر در‌حال قدم زدن و تماشای مغازه‌ها هستید؛ چه مغازه‌ای توجه شما را جلب می‌کند؟ قطعا مغازه‌ای با دکوراسیون لوکس و کالاهای مورد علاقه شما. دکوراسیون شیک و لوکس مغازه پوشاک یا هر کالای دیگر وابسته به برخی فاکتورها مانند کاغذ دیواری و دکور ویترین است. انتخاب کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک، انتخابی سخت است که برای خرید آن به موارد بسیاری توجه کرد. مواردی از جمله دکور مغازه، طرح و رنگ کاغذ دیواری و هم‌چنین جنس آن از فاکتورهای مهم برای خرید کاغذ دیواری هستند. در ادامه این مطلب از لینوم فلکس، نکاتی را به شما یادآور می‌شویم تا بتوانید بهترین و متفاوت‌ترین کاغذ دیواری را برای مغازه پوشاک خود انتخاب کنید.

هماهنگی سبک کاغذ دیواری با سبک دکوراسیون مغازه پوشاک

نحوه انتخاب و خرید کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک شاید کمی سخت به‌نظر برسد؛ به خصوص اگر قبلا این کار را انجام نداده باشید. دلیل سختی کار این است که تنوع بی‌شماری از کاغذ دیواری با سبک‌های مختلف در بازار موجود است که باید از بین آن‌ها، مناسب‌ترین گزینه را برای دکوراسیون  مغازه خود انتخاب کنید.

برای اینکه بتوانید یک فضا و دکوراسیون شیک برای داخل مغازه ایجاد کنید باید شناخت کافی از انواع سبک‌های دکوراسیون داشته باشید. مثلا اگر کفپوش، کانتر و سایر وسایل مغازه را از نوع مدرن انتخاب کرده‌اید نباید یک کاغذ دیواری با سبک کلاسیک انتخاب کنید. گر چه هر کدام از این المان‌ها به‌تنهایی بسیار زیبا هستند اما چون هماهنگی لازم بین دکوراسیون ایجاد نمی‌شود؛ بنابراین خروجی کار چندان چشم‌گیر و خاص نخواهد بود.

هماهنگی سبک کاغذ دیواری با دکوراسیون؛ نکته‌ای مهم در طراحی مغازه پوشاک

متناسب بودن کاغذ دیواری با نوع پوشاک؛ یکی از نکات مهم در خرید کاغذ دیواری مغازه 

ایده خرید کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک باید به نحوی باشد که متناسب با نوع حرفه و شغل شما انتخاب شود. به‌عنوان مثال قطعا یک مغازه پوشاک بچه‌گانه و یک بوتیک لباس فروشی مردانه یا زنانه نباید از یک طرح و رنگ کاغذ دیواری استفاده کنند. هر کدام از این مغازه‌های پوشاک باید کاغذ دیواری را انتخاب کنند که اجناس و کالاهای خود را به بهترین شکل ممکن در معرض نمایش مشتریان قرار دهند تا بتوانند نظر آن‌ها را برای خرید جلب کنند. 

بهترین کاغذ دیواری‌های ممکن برای مغازه‌هایی که کالاهای اسپرتی مانند لباس ورزشی می‌فروشند کاغذ دیواری‌های سه‌بعدی هستند که فوق‌العاده جذاب به‌نظر می‌رسند. همچنین مانند کاغذ دیواری پذیرایی  کلاسیک و مجلل، برای مغازه‌های عرضه‌کننده پوشاک لوکس و مزون‌های لباس نیز، کاغذ دیواری‌هایی که رنگ‌های گرم مانند کرم، قهوه‌ای و طرح‌های کلاسیک دارند، جلوه خاصی به مغازه می‌بخشند.

متناسب بودن کاغذ دیواری با نوع پوشاک؛ یکی از نکات مهم در خرید کاغذ دیواری مغازه

رنگ کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک تیره باشد یا روشن؟

فضای مغازه باید سرشار از انرژی مثبت و حس مطلوب باشد تا بتواند نظر مشتریان را جلب کند؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم، کاغذ دیواری مغازه پوشاک نیز هم‌چون کاغذ دیواری اتاق خواب، رنگ‌های تیره‌ای نداشته باشد. زیرا رنگ‌های تیره موجب کاهش انرژی می‌شود و حس اعتماد را به مشتری القا نمی‌کند. شما می‌توانید باتوجه‌به لوازم موجود در مغازه و رنگ آن‌ها به انتخاب ترکیب رنگ‌ کاغذ دیواری مغازه خود بپردازید. توصیه می‌شود در خرید کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک رنگی را انتخاب کنید که از رنگ‌های روشن مات یا شفاف باشد.

به‌عنوان مثال اگر رنگ مبلمان و قفسه‌های مغازه شما تناژ طوسی، خاکستری و سفید دارد، بهتر است از کاغذ دیواری با زمینه روشن و طرح‌های خاکستری رنگ کوچک، استفاده کنید. این انتخاب باعث ایجاد نوعی هارمونی و انتقال حس خوب به مشتری می‌شود. نکته دیگر، توجه به انتخاب نوع رنگ و تاثیر آن در نورگیری مغازه شماست اگر مغازه‌تان پنجره‌های کوچکی داشته یا نورگیری مناسبی ندارد؛ بهتر است از کاغذ دیواری به رنگ تیره استفاده نکنید زیرا این امر موجب می‌شود که نورگیری فضای مغازه کم شده و دلگیر و تاریک به‌نظر برسد. 

انتخاب رنگ مناسب کاغذ دیواری؛ از نکات مهم در خرید کاغذ دیواری مغازه پوشاک

جنس کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک چگونه باشد؟ 

انتخاب جنس کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک، مسئله بسیار مهمی و پر‌اهمیتی است. میزان بودجه، قابلیت شست‌و‌شو و شرایط محل نصب، سه عامل تعیین‌کننده در انتخاب جنس کاغذ دیواری هستند. از ویژگی‌های دیگر مربوط به جنس کاغذ دیواری، می‌توان به مقاومت در مقابل نور و قابلیت چسباندن دوباره اشاره کرد. به‌عنوان مثال اگر جنس پشت کاغذ دیواری بافت نداشته باشد، زمانی که بخواهید آن را از روی دیوار بکنید و طرح جدیدی نصب کنید، به‌صورت تکه تکه از دیوار کنده می‌شود. 

چه کاغذ دیواری مغازه و چه کاغذ دیواری آشپزخانه یا اتاق خواب را بهتر است از مدل‌هایی انتخاب کنید که در قسمت پشت آن، از تکنولوژی paste-the-wall استفاده شده باشد. در این حالت، زمانی که کاغذ دیواری خیس می‌شود، کش نمی‌آید و آسیب جدی به آن وارد نمی‌شود.  

انتخاب جنس کاغذ دیواری، نکته‌ای پر‌اهمیت در خرید کاغذ دیواری مغازه پوشاک

چه طرح‌هایی از کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک انتخاب کنیم؟ 

کاغذ دیواری‌ در طرح‌های بسیار مختلفی تولید می‌شود. بعضی از کاغذ دیواری‌ها طرح‌های بزرگ و بعضی طرح‌های کوچک و ریزی دارند. کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های بزرگ معمولا باعث بزرگ‌ و دنج به‌نظر رسیدن فضاها می‌شوند و هم‌چنین فضای مغازه را زیباتر می‌کنند. البته این مسئله بستگی به نوع دکوراسیون و ترکیب رنگ فضای مغازه شما دارد. یکی از طرح‌‌های پرطرفدار، طرح‌‌هایی با خطوط عمودی‌اند؛ این طرح‌ها در کاغذ دیواری برای خانه کوچک نیز بسیار کاربردی هستند. کاغذ دیواری‌هایی با خطوط عمودی، باعث می‌شوند که دیوارهای مغازه شما بلندتر به‌نظر برسند و هم‌چنین کاغذهایی که خطوط افقی دارند باعث وسیع‌تر نشان دادن فضای مغازه‌های کوچک می‌شوند. البته طرح‌های مختلفی مطابق با سلیقه و دکوراسیون‌های متفاوت در بازار موجود است که می‌توانید از آن‌ها برای خرید کاغذ دیواری مغازه‌تان استفاده کنید. 

انتخاب طرح مناسب در خرید کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک

لینوم فلکس؛ بهترین فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری با مناسب‌ترین قیمت 

انتخاب کاغذ دیواری، گامی بسیار مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه پوشاک است که ما در این مقاله نکاتی درباره نحوه انتخاب و خرید آن پرداختیم. مدل‌های کاغذ دیواری‌ در سال‌‌های اخیر دچار تغییر و تحول بسیاری شده است و امروزه انواع‌ بسیار جالبی از آن‌ها به بازار عرضه می‌شود؛ مانند کاغذ دیواری‌‌های سه‌‌بعدی، کاغذ دیواری برجسته و کاغذ دیواری‌‌های مخملی. نکته‌ مهم در خرید کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک این است که باید در زمان خرید به چیزی که باعث رفع نیاز شما می‌شود، دقت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. 

لینوم فلکس، یکی از شناخته‌شده‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی کاغذ دیواری است که انواع مختلف کاغذ دیواری را در طرح‌ها، سبک‌ها و رنگ‌های متفاوت به مشتریان خود عرضه می‌کند. کیفیت بالای کاغذ دیواری‌های فروشگاه لینوم فلکس با کاغذ دیواری‌های موجود در بازار، قابل مقایسه نخواهد بود. هم‌چنین، لینوم فلکس شما می‌توانید کاغذ دیواری مورد علاقه‌تان را با قیمتی مناسب از این فروشگاه خریداری کنید. اگر نیاز به مشاوره نیز داشته باشید، همکاران ما از طریق شماره 02122824913 پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. 

نظرات کاربران

Comments
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “در خرید کاغذ دیواری برای مغازه پوشاک، چه نکاتی را رعایت کنیم؟”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

ارتباط با ما