کاغذ دیواری محبوب

کاغذ دیواری محبوب سال، از آلبوم بلوبری

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

کاغذ دیواری محبوب سال چه طرح و رنگی دارد؟ استفاده از انواع ‌کاغذهای دیواری در دکوراسیون‌های داخلی، یکی از روش‌‌‌هایی  است که از گذشته مرسوم بوده است. مدت‌ها است که این تن‌پوش زینت‌بخش فضاهای داخلی است. اولین بار ‌کاغذهای دیواری در اروپا به کار گرفته شده اند و سابقه آن به دوران رنسانس بر‌می‌گردد. استفاده از تکنیک «برش چوبی» بر محبوبیت کاغذ دیواری افزود و کاربرد آن را بیشتر از قبل کرد. استفاده از کاغذ دیواری یکی از کم هزینه ترین و بهترین روش‌‌ها برای تزئین فضاهای مختلف داخلی به شمار ‌می‌رود.

یک کاغذ دیواری در عین زیبایی باید از کیفیت کافی هم برخوردار باشد. اگر شما هم به دنبال یک کاغذ دیواری با چنین خصوصیاتی هستید که تن‌پوش محل کار یا منزل شما باشد و حس خوبی را به شما منتقل کند، با ورق زدن آلبوم بلوبری ‌می‌توانید این حس را تجربه کنید. در ادامه با ویژگی‌های این کاغذ دیواری آشنا ‌می‌شویم.

کاغذ دیواری محبوب

کاغذ دیواری محبوب در سبک کلاسیک

سبک کلاسیک از طرفداران خاصی برخوردار است. ‌کاغذهای ‌دیواری آلبوم بلوبری دارای طرح‌های جذاب و زیبایی به سبک کلاسیک هستند. البته اینکه از هر طرح در چه فضایی استفاده کنید هم مهم است. با استفاده از انواع مدل‌های مختلف آلبوم بلوبری فضایی منحصر به فرد دارید و دیوارها با انواع طرح ها و الگوهای جذاب پوشیده می‎‌شوند. همچنین با تنوع رنگی که طرح‌های مختلف این آلبوم از آن برخوردارند، می توانید رنگ دلخواه خود را از میان آن‌ها انتخاب کنید. در ادامه با طرح‌های متنوع آلبوم بلوبری در سبک کلاسیک آشنا ‌می‌شویم که می توانند زینت بخش محل کار یا منزل شما باشند.

اینجا کلیک کنید  کاغذ دیواری با دوخت ابریشم، القای حس لطافت و شکوه

کاغذ دیواری محبوب طرح ساده

طرح ساده این نوع کاغذ دیواری محبوب آلبوم بلوبری پرمصرف ترین نوع کاغذ دیواری است. از این نوع طرح ‌می‌توان در تمام فضاهای داخلی منزل یا محل کار استفاده کرد. همچنین ‌کاغذهای ‌دیواری طرح دار ‌می‌توانند نقش مکمل را در طراحی داخلی بازی کنند و جلوه ویژه‌ای به آن ببخشد. ‌می‌توانید رنگ دلخواه خود را در میان این ‌کاغذهای ‌دیواری ساده و زیبا انتخاب کنید.

کاغذ دیواری طرح شاخ و برگی و گلدار

کاغذ دیواری طرح شاخ و برگی و گلدار

طرح گلدار آلبوم بلوبری تداعی‌کننده طبیعت است و در شما ‌می‌تواند حسی از شادی و نشاط برانگیزد. البته باید طرحی را انتخاب کنید که متناسب با دکوراسیون منزل شما باشد. طرح گلدار در سبک کلاسیک از تنوع بسیاری برخوردار است که ‌می‌تواند نیازهای شما را به خوبی برآورده کند. ‌کاغذهای ‌دیواری شاخ و برگی و گلدار بیشتر در آشپزخانه و پاسیوها کاربرد دارد. همچنین این طرح در ترکیب با کاغذ دیوارهای طرح ساده آلبوم بلوبری ظاهر زیبایی به خود ‌می‌گیرد. 

کاغذ دیواری طرح داماسک محبوب

طرح داماسک آلبوم بلوبری دارای رنگ‌های متنوعی است که ‌می‌توانید از این طرح نیز در تزئین فضاهای داخلی محل کار یا منزل خود استفاده کنید. معمولا از این طرح در پوشش اتاق‌های پذیرایی و دیوار پشتی تلویزیون استفاده ‌می‌شود. طرح روی ‌کاغذهای دیواری نیز از جنس PVC است که هرکدام از طرح‌‌ها جلوه زیبایی دارد. کنتراست موجود در طرح داماسک زیباییی خاصی به دکوراسیون‌های داخلی ‌می‌بخشد. اگر انتخاب شما طرح داماسک از آلبوم بلوبری است، بهتر است برای پوشش سایر دیوارها از طرح ساده این آلبوم استفاده کنید. زیرا این طرح‌‌ها مکمل یکدیگر بوده و جلوه زیبایی به فضا ‌می‌دهند.

کاغذ دیواری محبوب آلبوم بلوبری

کاربرد انواع مدل‌های آلبوم کاغذ دیواری بلوبری

اگر به دنبال این هستید که از فضاهای خانه یا محل کار خود حس خوبی دریافت کنید و از آن لذت ببرید، طرح‌های کاغذ دیواری آلبوم بلوبری این نیاز شما را به خوبی برطرف ‌می‌کند، این محصولات نصب آسانی دارند و ‌می‌توانید متناسب با فضای مدنظر خود، مدل دلخواه خود را از میان آن‌‌ها انتخاب کنید. در ادامه کاربرد انواع مدل‌های آلبوم کاغذ دیواری بلوبری را با هم مرور ‌می‌کنیم.

اینجا کلیک کنید  کاغذ دیواری خوب یعنی آلبوم جذاب استرابری

کاغذ دیواری کلاسیک آلبوم بلوبری برای تالارها

تالارهایی با حال و هوای سنتی، برای اینکه حس خوبی به مشتریان منتقل کند باید فضاهای داخلی را با تن پوش مناسبی بیارایند و نظر مثبت مشتریان را به خود جلب کنند. ما استفاده از ‌کاغذهای ‌دیواری کلاسیک آلبوم بلوبری را برای پوشاندن فضاهای داخلی تالارهایی با حس و حال سنتی به شما پیشنهاد ‌می‌دهیم. این مدل از ‌کاغذهای دیواری را ‌می‌توانید در رنگ‌های نقره ای یا طلایی به سلیقه خود انتخاب کنید.

این کاغذ دیواری جلوه زیبایی به فضاهای داخلی تالارها ‌می‌بخشد؛ به خصوص که اگر نورپردازی آن هم به نحو مناسبی صورت گرفته باشد، بازتاب نور لوسترها بر روی دیوارها در طول شب، فضاهای شما را جذاب تر ‌می‌کند.

کاغذ دیواری آلبوم بلوبری برای اتاق خواب و پذیرایی

استفاده از کاغذهای دیواری سبک کلاسیک برای اتاق‌های خواب و پذیرایی ایده ای خوب است. ‌کاغذهای ‌دیواری آلبوم بلوبری ‌می‌تواند به خانه شما جلوه ای متفاوت ببخشد. در فضاهایی که از کاغذ دیواری کلاسیک استفاده ‌می‌کنید، بهتر است مبلمان شما هم دارای طرحی کلاسیک باشد. با این حال، ‌کاغذهای ‌دیواری کلاسیک ‌می‌توانند با مبلمان‌های مدرن هم هماهنگی پیدا کنند؛ به شرطی که بتوانید تعادل و ترکیب رنگ‌‌ها را به خوبی رعایت کنید. به این ترتیب، چون که دکوراسیون شما تلفیقی از دو سبک کلاسیک و مدرن است.

اینجا کلیک کنید  کاغذ دیواری پشت تلویزیون را چگونه انتخاب کنیم؟

بهتر است میان لوازم تزئینی سنتی و مدرن هم تعادل لازم را برقرار کنید. لوازم تزئینی مورداستفاده ‌می‌تواند شامل گلدان ها، مجسمه‌‌ها و انواع تابلوها و جاشمعی باشد. در صورتی که از کاغذهای دیواری آلبوم بلوبری با طرح‌های تکرارشونده استفاده ‌می‌کنید کار راحتی برای ایجاد هماهنگی میان مبلمان منزل و کاغذ دیواری خواهید داشت.

کاغذ دیواری کلاسیک برای پشت تلویزیون

از جدیدترین ایده‌های استفاده از ‌کاغذهای ‌دیواری کلاسیک، استفاده از آن در دیوارهایی است که جلوی آن‌‌ها لواز‌می ‌مثل تلویزیون یا شومینه قرار دارند. استفاده از مدل‌‌‌هایی از کاغذ دیواری که طرح آن گل درشت‌تر است یا دارای رنگ‌‌‌هایی  روشن یا خنثی هستند، ‌می‌توانند طوری به نظر آیند که تلویزیون را بیشتر در مرکز توجه قرار دهند.

برای همین، پیشنهاد ما این است که در دیوارهای پشت تلویزیون از ‌کاغذهای ‌دیواری با طرح‌های شلوغ استفاده نکنید. استفاده از ‌کاغذهای ‌دیواری کلاسیک در این نوع دیوارها جلوه بصری زیبایی به آن‌‌ها ‌می‌بخشد. آلبوم بلوبری در طرح‌‌ها و رنگ‌‌های متنوع ‌می‌تواند این نیاز شما را برطرف کند و جلوه زیبایی به فضای منزل شما ببخشند.

جنس ‌کاغذهای ‌دیواری آلبوم بلوبری

همه مدل‌های کلاسیک ارائه شده در آلبوم بلوبری، از جنس PVC گرماژ 240 هستند. از این رو، نگران پارگی این ‌کاغذهای ‌دیواری زیبا نباشید و برخورد اجسام سخت به سطح دیوار نمی‌تواند آسیبی به بافت ‌کاغذهای ‌دیواری آلبوم بلوبری وارد کند.

اینجا کلیک کنید  12 ایده جذاب برای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی در سال جدید

شستشوی راحت مدل‌های مختلف آلبوم بلوبری

شاید تصور شما این باشد که شستشوی ‌کاغذهای دیواری کاری سخت و پرهزینه باشد و برای همین از استفاده از کاغذ دیواری صرف نظر کنید. ولی اگر چنین تصوری دارید، در اشتباه هستید؛ چرا که ‌کاغذهای ‌دیواری آلبوم بلوبری که از جنس PVC هستند به راحتی و با یک دستمال نمدار تمیز قابل شستشو و نظافت هستند.

خرید کاغذ دیواری محبوب با قیمتی مناسب

قیمت هر کاغذ دیواری براساس فاکتورهایی چون جنس ‌کاغذهای دیواری، طرح و رنگ به کار رفته در آن و همچنین برند تولید کننده تعیین ‌می‌شود. شما ‌می‌توانید انواع مدل‌های زیبای آلبوم کاغذ دیواری بلوبری را با بهترین قیمت از ما خریداری کنید. کارشناسان اکوتیم آمادگی دارند شما را با قیمت انواع محصولات آشنا کرده و در انتخاب مدل کاغذ دیواری دلخواه شما کمک کنند.

قیمت کاغذ دیواری

اگر به دنبال این هستید که یک کاغذ دیواری محبوب زیبا و جذاب بخرید که هم باکیفیت باشد و هم از خدمات پس از فروش مناسبی برخوردار باشد، پیشنهاد ‌می‌کنیم با ورق زدن آلبوم بلوبری مدل دلخواه خود را از میان تعداد زیادی از مدل‌های زیبا و جذاب انتخاب کنید. ‌کاغذهای دیواری آلبوم بلوبری ‌می‌توانند جلوه زیبایی به فضاهای داخلی محل کار یا منزل شما ببخشند. همچنین ‌می‌توانید علاوه بر محصولات از خدمات ارائه شده در خانه تیمبرلند جهت خرید یا نصب کاغذ دیواری دلخواه خود استفاده کنید.

پیشنهاد می کنم کانال اینستاگرام لینوم فلکس را حتماً دنبال کنید. برای اطلاع از قیمت کاغذ دیواری محبوب با ما تماس بگیرید 02126114326 (سازمان فروش).

نظرات کاربران

Comments
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کاغذ دیواری محبوب سال، از آلبوم بلوبری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

ارتباط با ما